Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A földönkívüliek eltérítéses...

A földönkívüliek eltérítéses esetei mennyire problematikusak a 21. század tükrében?

Figyelt kérdés
Nem gondoljátok nyugtalanítónak, hogy pl. a nőket csak tenyészkancának nézik? Az eltérített nőkkel hibrid gyerekeket hordatnak ki. És még nem hallottam egy esetet sem, ahol törődtek volna azzal, hogy az eltérítettet személy azonosítja-e a társadalmi nemét a biológiai nemével? Ezekről az eseményékről mit gondoltok? Szerintetek a földönkívüliek mennyire képesek a felvilágosult, elfogadó gondolkodásra, ha egyszer az eltérítések során ennyire maradi módon viselkednek?

2021. júl. 5. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Én lennék egy kanos nagy mérettel megáldott alien tenyészkancája.
2021. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem pereld be őket, kérdező! Majd a bíróságon elmondják, miért viselkedbnek így.
2021. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Nemrégiben történt. Kint sétáltam. Egyszer csak megdöbbentem, mer egy hatalmas nagy fényt láttam és a fényből egy nagy hangot hallottam. Mondta, hogy ő most lejön hozzám. És akkor lejött és a fénybe be kellett mennem. Megfogtam a fénybe azt a valamit. Jól megragadtam. És onnantól kezdve az események fölpörögtek. Hirtelen utána már bent voltunk a szobába. És akkor az történt, hogy mintha úgy elengedtem volna magam és magától lejött rólam a ruhám és jött le a zokni is a lábamról, leesett rólam a rózsaszín alsóm is, és akkor már az ágyon éreztem magam. És abban a pillanatban rögtön az a valami, az az ufó úgy ahogy volt rámpattant és én mennybéli boldogságot éreztem. Nekem ilyen jó még soha nem volt. Boldoggá tett engem és utána úgy megkönnyebbültem és ahogy éreztem, már leszállt rólam. Akkor az ufó kiment a konyhába és emlékszem, hogy a maradék pörköltet megette. És ahogy visszajött az az ufó, utána még egyszer még tüzesebb volt. És az volt a csoda utána, hogy még egyszer jó volt nekem. És akkor utána még próbált így disznólkodni, de azt nem engedtem és akkor megint kiment a konyhába, akkor ott elfogyasztott egy kisfröccsöt és utána ha jól emlékszem még egy cigarettát is elszívott, és akkor utána úgy ahogy volt fogta magát és eltűnt. Én többre nem emlékszem.
2021. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Állatok, a földönkívüliek semmivel sem nemesebbek, jobbak az emberektől. Ugyanolyan pszichopata, barbár, agresszív népség.
2021. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!