Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Úgy gondolom, hogy az otthonun...

Úgy gondolom, hogy az otthonunkban (albérlet) van valami. Van egy fiatal macskánk, esténként elég fura dolgokat csinál (nyávog a plafonra/falra, hirtelen megrémül a semmitől) viszont ma betette a kaput amit csinált. Igazam lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az este folyamán kifutott a konyhából. De olyan iramban és lendülettel szaladt el ki mintha megsuhintotta volna valami. Utánna rohant vissza hozzám, állt a szőre mindenhol és remegett, majd a konyhába bámulva morgott.

Behoztam magunkkal a hálóba, itt megnyugodott.



2021. júl. 18. 23:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
A kategória miatt tuti le leszek pontozva, se nem a felsõ szomszéd csinál valamit ami zavarja a macskát?
2021. júl. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
De*
2021. júl. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk is történtek érdekes dolgok. Minden ablak becsukva, csak én és a macska voltunk itthon. Én az ágyamban, macska rajtam. Villany lekapcs, jó éjszakát. Hirtelen valami hangosan csattant a nappaliban. A macskának állt a szőre rendesen, fel is ugrott. Kimentem megnézni, erre mindhárom párna a kanapén eldőlve, a hangforrást pedig nem találtam meg, ugyanis semmi nem esett le sehonnan, márpedig az egy baromi hangos csattanás volt.


Olyan is volt, nem is egyszer, hogy egy bizonyos irányba meredt. De ugyanúgy. A konyha felé, mintha lenne ott valami, pedig egy muslinca nem repkedett. Percekig. Máskor a szekrényem felé meredt. Komolyan, a hideg kirázott, nem volt hajlandó elvenni a tekintetét.


Biztos tudnak, éreznek vagy látnak valamit a jószágok.


Mostanra egyébként már rég meghalt a macskám, kutyáim vannak, de ő is csinálták, hogy a konyha irányába meredtek, ugyanúgy mint a macskám, szóval... 😅


Én úgy vagyok vele, amíg élek, a kutyáim is élnek, nem rontja senki az életemet, addig csak nyugodtan, már megszoktam, hogy bizarr dolgok történnek. xd

2021. júl. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*ők is
2021. júl. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
75%
Nekem az szokott lenni hogy engem néz percekig majd bealszik. Lehet bennem valami nyugtató szellem?
2021. júl. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem valami kaját érzékel a konyhában
2021. júl. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6

Hát, az elég gáz, ha kaját érez és attól áll égnek a szőre meg remeg.

2021. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 SZücsöm ***** válasza:
100%

1 es panelba lakok. Nem tud olyat csinálni semelyik szomszéd amitől félelmet érezne egy háziállat. Max ha átnyúlna a betonon de ha ez megtörténne lenne annyira érdekes és ezo mint egy "szimpla" szellem.


Ami kutyáknál lenne elképzelhető hogy átugatnak 1másnak. De azt hallja a gazdi is és a kutyák se tojnak be úgy hogy betonréteg van közöttük.


Ami még elképzelhető az a nagyon hangos mennydörgés villámláskor amitől megijedhet 1 háziállat esetleg a petárdázás de ezt is elég nehéz nem észrevennie a gazdinak.

2021. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 SZücsöm ***** válasza:
100%

3 Ez panel volt? Mert ha felső "szomszéd" leejt és ezáltal összetör valami nagyobb tárgyat azt az alsó "szomszéd" bizony meg fogja hallani(esetleg oldalsó szomszéd valamiért pl vázákat dobál az oldalfalnak).


Bár az is igaz hogy azt a szituációt nem tudom elképzelni hogy ezt összekeverjem azzal hogy nálunk történik az esemény hisz érezhető a hanghatáson hogy a beton tompítja.

2021. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem kell rögtön démont kiáltani! Valószínűleg hallott, érzékelt olyat, amit te nem vagy képes és megijedt. Ez nem démon, szellem, valószínűleg csak hús-vér lény keltette ijesztő tevékenység.
2021. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!