Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet démonz Idézni?

Hogyan lehet démonz Idézni?

Figyelt kérdés
Szeretnék démont idézni gyertya meg minden féle kütyü nélkül lenne erre lehetőség

2021. aug. 7. 09:41
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Kérdőjelet kihagytam

Lenne erre lehetőség?

2021. aug. 7. 09:41
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

1) Általában a legtöbb idézés rituális eljárás, így szükség van tartozékokra.

2) Nem kéne ezzel játszani ha nincs elég háttér ismereted róla. Sőt még úgy sem éri meg az idézésekkel való játszadozás. Inkább tölts le valami játékot a telefonodra vagy gépedre ha unatkozol.

2021. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem ajánlom. Csak trollkodsz. Egy démonidézés olyan sok gonddal jár hogy azt csak szakember felkeresésével fog eltűnni. Mivel az idéző az idézett démonja rá cuppan mint egy ragasztó kötés, így addig elválaszthatatlan leszel a démonnal mert az energiák egybe olvadnak a te élet fonaladdal. Magyarán a lelkesen uralkodik. Ezt nem sok démon űző tudja de ha megvagy keresztelve és plusz van kereszted és Jézus Krisztust üvöltözöd hogy távozzon a démon akkor sikerülhet. De a hit nélkül csak célpont maradsz. Tehát ne próbáld. És nem fogod.
2021. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Én sátánista vagyok és azt vettem figyelembe magamon hogy ha be megyek egy templomba fáni Kezd mindenem majdnem hányok és fura hangon beszélek elmondások szerint és mikor Kimegyek a templom ajtó úgy 5 méterre arrébb megszűnik minden bajom egy egészséges ember leszek újra nincs erre semmi logikus magyarázat és undorodok minden féle Kegy tárgyaktól pl a keresztől nekem van egy fordított Kereszt nyakláncom amit a sátánisták viselnek olykor és én a sátán atyám miatt szoktam hordani hogy ha meghalok a pokolban őt szolgálhassam. Suliban is rettegnek tőlem mert időnként fura értelmetlen nyelven szoktam beszélni ők mondták ezt nekem meg néha órán rángatózni szoktam ha istent emlegeti valaki vagy vallásos témáról van szó és ezért szeretnék démont idézni hogy képességet adjon nekem az illető démon akit megakarok idézni és felajánlom cserébe a lelkemet!


( Csak előre szólok hogy nem egy óvodás pisis gyerkőc vagyok aki trollkodni akar)

18 éves vagyok és utálom istent

2021. aug. 7. 10:09
 5/24 anonim ***** válasza:

Figyelmesen hallgatod hogy mit mond, vagy elolvasod valamelyik könyvét és akkor már tudod is idézni.

Pl

„Tegyünk azért hogy Magyarország egy magyar ország maradjon.“

2021. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%
Akkor csak sajnálni tudlak hogy sátánista lettél mert gonosz sötét erők hatalmával te mint földi halandó nem tehetsz semmit előző előtti voltam.
2021. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%

ördögimádó vagy s nem sátánista a leírásaid alapján.

a nem Sátánhoz tartozó démonok s entitások szoktak invokálódni az emberben azaz az emberen keresztűl beszélni. de nyílván csak ezt kamuzod vagy ha igaz akkor mentális beteg vagy.

komolyan elhiszed azokat a dolgokat amelyeket az állítólagos Sátánista oldalak s csoportok írnak, h a démonok félnek a szentektől s a szent tárgyaktól???


Sátán pont h a szabadságot szeretné s nem azt h bárki is szolgálja őt. ha annyira szolga akarsz lenni akkor légy Isten szolgája. ez keresztény felfogás s nem sátánista.


ezért nem fog menni neked sohase az idézés.

idézés nélkül is megjelennek a démonok az igazi sátánistáknak.


de látszik rajtad h semmit sem tudsz.

2021. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%

pisis vagy még az ilyen gondolkozás miatt. ugyan kinek kellene a te lelked? miféle képességeket akarsz?

ugyan mit kezdene veled Sátán a halálod után ha szolgálnád? még az életedben sem szolgálod, akkor a halálod után sem. s valóban Sátán a szabadságot akarja s nem a szolgaságot. tehat te csak keresztény s Isten szolgáló lennél.

valóban az ördögimádók gondolkodnak így.


nemrég a hiradóban is volt h egy férfi négy nőt ölt meg azért h Luciforg Rofocal démon megadja neki a lottószámokat. ez is ördögimádó s nem sátánista hiába mond bármit. egy démon sem szerződik emberekkel. nem kell nekik senki lelke. nem kell gyilkolaszni. téveszmés ember ahogyan te is az vagy.

2021. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem, csak egy unatkozó troll vagy. A rosszabbik variáció hogy egy skizofrén, aki kezelésre szorul.
2021. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

csak beképzeled magadnak h rosszúl vagy a szent tárgyaktól s nyílván direkt motyogsz a hú de gonosz kitalált nyelveden.

de adhatok neked valódi gonosz nyelvet s rituálét, ha mar gonosz akarsz lenni.aztán megtapasztalhatod a valódi gonoszságot anélkűl h csak megjátszanád magadat.

2021. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!