Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ti hogyan használjátok a...

Ti hogyan használjátok a vonzás törvényét?

Figyelt kérdés

Sziasztok csumi. Azt akarom kérdezni hogy ti akik használjátok a vonzás törvényét hogyan teszitek? Milyen gondolatokat gondoltok, miket csináltok, mit tesztek érte stb, tehát azt szeretném hogy leirjátok az egész folyamatot onnan hogy kigondoltok valamit amit be akartok vonzani odáig hogy megvalósul. Gondolatok, érzések stb... Kb 2 éve hallottam erről először azonban nem foglalkoztam vele, most azonban olyan szituba kerültem hogy ezt az egy megoldást látom, ugyanakkor még nehezen tudom magam rávenni mert a könyv ahogy irta a hogyan az Univerzum dolga, én meg eddig mindig mindent úgy oldottam meg hogy a hogyannal foglalkoztam. Msot viszont kb nincs ilyen lehetőség szóval szeretném segítségeteket kérni. :)

Több példát is írhattok



#titok #vonzás törvénye #vonzás hogyan #vonzástörvénye használat #vonzás titok #titok t9örvénye #népszerűség300like
2019. jún. 16. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mihez akarod használni? Mit akarsz elérni?
2019. jún. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

Konyhaszekrényem ajtaján mágneszár.

A vonzás törvénye nem engedi, hogy önmagától kinyíljon.

2019. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Ahhoz, hogy anyagi bőséget vonzz be az életedbe, gazdagnak kell érezned magad. Ha viszont gazdag akarsz lenni, akkor nem érzed magad gazdagnak, tehát nem fogsz anyagi bőséget bevonzani magadnak. Minél jobban akarsz valamit, annál távolabb kerül tőled. Tehát nem lehet sehogy használni.
2019. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Vannak, akik álmodnak, vannak akik szeretnek, vannak akik akarnak és vannak akik tesznek érte, hogy szeressék őket.
2019. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
konkrétan embereket, kimondott személyeket szeretnék magamhoz vonzani napi szinten lévő kapcsolathoz
2019. jún. 16. 18:27
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Hát én úgy csinálom, hogy csak elkepzelem,hogy kinyitom a pénztárcám és dugig van húszezressel.


Általában 3napon belül pénzt kapok.

Nem fizetés,pl most nyertem a sorsjegyet egy kicsit nagyobb összeget.


Nem idegeskedem, hogy nincs pénzem, csak teszem a napi dolgomat.


Ha valakit akarok, akkor is csak egyszer kétszer gondolok rá.

Vagy inkább a szitura.

Sokszor bejön ez is.

Én leginkább a pénzre használom.

2019. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Én is olyasmi vagyok mint a 6-os.

Így kell csinálni.


Bár én gondolatokkal teremtek... kép-zelet erővel. Amit eltudsz képzelni azt megtudod való-sítani.


Mondjuk ami sokkal hasznosabb kepesség(em), az a szerencse kovácsolása. Az mindenhol jól jön.


Embereknél kicsit nehezebb szerint a vonzástörvény, mert érzelmek is közrejátszanak.

2019. jún. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Vizualizacio a legjobb szerintem, nekem az nagyon hasznos.

Elalvas elott elkepzelem a tortenetet, pont ugy mintha egy filmet forgatnek. Ha emberekkel kapcsolatos akkor plane ez a legjobb modja es ami nagyon fontos, hogy mit erzel kozben, ha jo erzesek keritenek hatamukba, ha boldog es halas vagy es csepp ketelyed sincsen a fellol hogy ez valos es eppen tortenik akkor meg is fog tortenni.

2019. júl. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!