Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges hogy szellem?

Lehetséges hogy szellem?

Figyelt kérdés
a barátnőmnél aludtam és már elötte mesélt arról hogy fél otthon aludni mert éjszakánkánt az elöszobából női beszélgetést lehet hallani meg sinkongatást és hogy többször is volt hogy egy férfi benézett a reluxán keresztül a szobába és amikor kiment eltünt..ott aludtam náluk és a barátnőm már este fele eléggé furcsa volt és azt mondta h a kislámpa az égve marad...fent voltunk még beszélgettünk és egy sikolyt hallottunk az előszobából, mivel én eléggé ijedős vagyok nem mertem ki menni abarátnőm meg oda súgta nekem hogy ez mindennapos és ott vannak a kertjük végébe a sinek és utána meg csak erdő van ugyhogy nagyon beparáztam de amikor megláttam a férfit hogy néz a világos barna szemével az ablakon keresztülazt hittem megalok , ugyanugy volt beszélgetés is és minden amit mesélt nekem korábban a barátnőm..szellemek? és ha igen hogyan lehet őket ki űzni onnan?
2012. ápr. 29. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Tudod mi történt? Van ennek egy egyszerű pszichológiai magyarázata. Ha eléggé beparáztatják az embert, odaképzeli a dolgokat, ő is hallani véli azokat a hangokat, amik amúgy nincsenek is ott. Ennyi történt, és nem több. Sajnos ilyen az emberi jellem: némelyek gyengébbek az ingerekre, és sokkal inkább hatással vannak rá az ilyen tömeghipnózisos, tömeghisztériás bigyók.
2012. ápr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 lulukaa4 válasza:
43%

EZ ANNYIRA IDEGESÍTŐ, BEKÉPZELNI STB..!!!!!!SZERINTED HA BESZÉLGETNEK STB...ÉS AKOR HÍRTELEN HALODTÁK...AKOR HOGY KÉPZELI BE?????????????????HA AERRA GONDOLNAK MEG ARRA KONCENTRÁLNAK AKOR OKÉ H LEHET H BEKÉPZELI!dE BESZÉLGETTEK!!eZT UGY BIROM SENKI NEM HISZ A SZELLEMEKBE PEDIG BIZTOS H VANNAK.....gONDOLKODJON EL AZ OLYAN RENDESEN AKI NEM HISZ BENNE SZERINTEM...!!!!NA DE MINDEGY



háát nem tudom mi lehettett..:S de rendes embernek tűnt?JHa meg ráadásul a b.nőd mondta h van egy ember aki mindig benéz, és te is láttad..főleg h ott erdő van arra:SÉn félnék nagyon az bizhtos:D és kisem mernék menni egyedül

2012. ápr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A világosbarna szemek színét hogyan sikerült megállapítani?
2012. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Amúgy meg szellemek nem léteznek.
2012. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
lulukaa4 drága, beragadt a Caps Lock? Mellesleg a helyesírás és fogalmazás sem megy valami jól, mint látom. Ahelyett pedig, hogy osztod az észt, fogadd el a racionális magyarázatot.
2012. ápr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 lulukaa4 válasza:
44%
őőő nem rakadt be kérlek szépen, csak ki szerettem volna emelni...:)egyébként meg túl gyorsan írok és nem figyelem a hibáimat mert tojok rá szerintem mindenki eltudja olvasni:)amugy meg akkor nézz utána a neten és rájössz:D vannak eléggé valós és igazi dolgok dehát kihogy gondolja:)..
2012. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
nem kell félni nem tudnak semmit se tenni, már ha vannak..
2012. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy kintről hallatszódnak be a hangok?

Egyedül lakik a barátnőd?

2012. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nővérével lakik...ugy láttam a világos barna szemét hogy az ablak alatt van az ágy és azon ültünk és közelről látszott..és amiko relöjöttek ezek a dolgok akkor szó sem volt elötte erről az gészről..nem hiszem h beképzeltük ... nővére akkor dolgozott és nagyon beparáztunk..
2012. ápr. 29. 14:58
 10/14 A kérdező kommentje:
nem kintről...az előszobábólközvetlen..
2012. ápr. 29. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!