Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lépett már valaki kapcsolatba...

Lépett már valaki kapcsolatba angyalokkal? Hogyan kell ezt elképzelni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 13:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem senki, hiszen angyalok nem léteznek. Aki mégis ilyet állít, az vagy hazudik, vagy hallucináló mentális beteg.
2021. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%
Feláldoztam egy kecskét és egy szüzet.
2021. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
21%
Nem kapcsoltam le a főkapcsolót és súroltam a kezemmel a fázist. Két angyalt is láttam, mindkettőt a kórházban, fehérben.
2021. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%

Milyen ostoba válaszok! Megérdemelnétek a ban-t ezek miatt, mindannyian!

Szóval: én tudomást szereztem egy emberről aki nagyon szimpatikus volt nekem de már nem él, és akkor azt tapasztaltam hogy a családi problémám ami miatt sokat szenvedtem és nem tudtam most mi lesz, lecsökkent, élhetőre. Balesetet is elkerültem már csodával határos módon.


Jelek amiket még tapasztaltam:


-gyakran akkor nézek az órára, amikor azonos időponton van (pl 13:13, 21:21 stb stb)

-szivárványok

-kellemes, boldog érzések akkor amikor nem kéne. minden rendben lesz érzés

-érdekes jelképek, érdekes rendszámok

-minden hozzám igazodik és igazán nagy baj amiből ne tudnék felállni vagy végleges lenne, nem történik.

-arra az emberre utaló bolt nevek, utca nevek, tér nevek.

-párom meg negatív dolgokat tapasztal pont azóta szóval érdekes


25/n

2021. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%
Ja meg egyik reggel fehér madártollat találtam az autóm váltószoknyájában. Nem használunk olyan párnát szóval nem tudom hogy kerülhetett oda. Mikor a második kocsimat vettem szívecske alakú felhőt láttunk egész úton oda felé. stb..
2021. aug. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
60%
Remélem hogy ezek valóban arra utalnak amire gondolok és egyszer majd találkozhatok is vele :) addig is igyekszem kimaxolni amit ki lehet
2021. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Kedves normális válaszoló! Köszönöm, hogy leírtad ezeket, hálás vagyok érte :) Mi segített rálelni erre az útra?
2021. aug. 25. 15:55
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
Semmi, véletlenszerűen rátaláltam egy emberre aki fogalmam sincs miért de nagyon ismerősnek tűnt
2021. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Én is beszélgettem és beszélgetek az angyalokkal. Minden nap megkérem őket hogy segítsenek és védjenek. Szokott egy fehér bevillanás történni nálam néha, főleg este.
2021. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 SZücsöm ***** válasza:
76%
Aki jelet akar látni az jelet fog látni.
2021. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!