Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az angyali utmutatások c...

Az angyali utmutatások c könyvben leírt meditáció alapján megpróbáltam én is kapcsolatba lépni az angyalokkal, de nem történt semmi. Mit ronthattam el?

Figyelt kérdés
2 ször próbáltam eddig, ott azt írták nem lehet elrontani, de én nem vettem észre h bármi történt volna. Viszont valami furcsát éreztem a jobb fülemnél, arra gondoltam, h beszélni próbálnak majd, de semmit sem hallottam. Viszont aznap este álmodtam a feltett kérdésemhez egy nagyon hasonlót, arra gondoltam, az volt az üzenet. Szeritetek?

2013. nov. 23. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ott rontottad el, hogy hiszel ezekben a mesékben.
2013. nov. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 es, mit érsz azzal ha ezt leírod? Szerinted megváltozik a hitem?
2013. nov. 23. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszel eléggé.
2013. nov. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Laylah ***** válasza:
Először meditálni tanulj meg, aztán jöhetnek az ilyen specifikus dolgok. Az előzőekkel ellentétben én tudom is, miről beszélek.
2013. nov. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az volt, én el tudnám képzelni... Milyen kiadónál vetted a könyvet? Én is kipróbálnám! :3
2013. nov. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Dr doreen virtue- angyali útmutatás a címe, és neten töltöttem le pdf be
2013. nov. 24. 10:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :-)
2013. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

vannak mediális képességű emberek, nekik fog ez menni.

olvasgass a transzról, meg a médiumi képességekről, ne pont egy ilyen könyvet akarj egyből magadévá tenni, amiből semmit sem értesz.

csodálkozol h nem megy?

olyan ez,mintha egy ötödikesnek mesélnéd az atomfizikát...

2013. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!