Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Letezik demoni megszallas?

Letezik demoni megszallas?

Figyelt kérdés
Az ordoguzo filmek ,es a demonok kozott filmek kamuk?

2021. aug. 26. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem létezik olyan, hogy démoni megszállás.

Szóval, igen. Az ördögűző és a Démonok között filmek kamuk.

2021. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Úgy, ahogy a filmek ábrázolják, úgy nem létezik.


A d-i megszállásnak oka és célja van. Addig tart, míg az Univerzum törvényei megengedik, hogy tartson.


Van konkrét kérdésed is?

2021. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:
53%
Létezik, az Atrium Hyatt hotelben külön lakosztály van fenntartva nekik... Ott megszállhatnak.
2021. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
A démonok közöttről meg is mondták ,hogy nincs semmi valóság alapja, a házaspár akik benne vannak csak kitalálták ezeket ,mert szenzàció hajhászok voltak. De amúgy nem tudnak megszállni nyugi.
2021. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Grimfox ***** válasza:
85%
Úgy, ahogy a filmekben látod, úgy nem létezik. Nem költözik bele az emberbe, nem veszi át a lelke felett az irányítást, és bírja rá a testet olyan dolgokra, amik természetellenesek. Ha beleköltözne egy testbe, észrevehetővé válna, tudnád, hogy ott van, tudnál tenni ellene, és még a test különböző gyengeségeit is magára vállalná. Ez nem érdeke semminek, amit amúgy a fizikai test nélküli lét hatalmas előnyökkel ruház fel.
2021. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én sem értem minek akarna egy démon fizikai testet. Aki fizikai testben van, az nagyon le van korlátozva.
2021. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Laylah ***** válasza:
0%

Ahogy a filmekben látod, úgy nem létezik.

Viszont én találkoztam már ilyennel egyszer, mikor egy korábbi haverom, tanítóm testét használta egy kisebb démon, hogy velem kapcsolatba lépjen. Hozzáteszem, a régi haverom leszerződött vele, vállalta, hogy ilyen megeshet. A démon szerint ha nem is veszi át felette az irányítást, de sokszor befolyásolja őt, pl. megrontotta a kapcsolatát a szüleivel. Azóta mondjuk nem tudom, mi van vele, lassan 10 éve nem beszéltünk.

2021. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!