Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tapasztalt már ilyet valaki?

Tapasztalt már ilyet valaki?

Figyelt kérdés
A 2 éves lányom éjfélkor ordítva jött át hozzánk. Kérdeztem, hogy mi a baj? Mondja, hogy bántott bántott. Mondom ki/mi bántott? Mondja, hogy a bácsi, a bácsi bántott. Betettem közénk, egy pattanó hang volt a szobába és kérdezte, hogy mi volt ez, a bácsi? Később, amikor lenyugodott mondja, hogy menjünk nézzük meg a bácsit a szobába, átmentünk, hogy mutassa meg és mutatta, hogy ott van és nem is mert beljebb menni a szobába. Ez a bántotta dolog nagyon megijeszt, létezik ilyen? Hogy tudná bántani egy szellem, ha tényleg az volt? Mit tegyünk? Voltak már a szobájában hajnalban olyanok, hogy megszólalt egy zenélős játék stb.. de ilyen még nem.(panel lakás)

#szellem #Bántotta
2021. szept. 9. 20:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
29%
Hát #10... ha a szüleid kisgyerek korodban engedtek X akták kaliberű dolgokat nézni neked, akkor nem adnék arra, hogy "elmagyarázták, hogy csak rosszat álmodtál. Mi van akkor, ha ők is hisznek a szellemekben, csak (mert pl félnek tőle és "meg akarnak tőlük óvni" téged) titkolják előtted és ezért inkább BEBESZÉLIK neked, hogy csak rosszat álmodtál. Ezzel alapvetően semmi baj, mert az teljesen rendben van, hogy védenek téged, nagyon helyes. Csak nekem az a meglátásom, hogy (ilyesmi dolgokat) a gyerek is látson tisztán, legyen neki is elmagyarázva (úgy hogy értse), hogy mi is történt...
2021. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!