Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tapasztalt már ilyet valaki?

Tapasztalt már ilyet valaki?

Figyelt kérdés
A 2 éves lányom éjfélkor ordítva jött át hozzánk. Kérdeztem, hogy mi a baj? Mondja, hogy bántott bántott. Mondom ki/mi bántott? Mondja, hogy a bácsi, a bácsi bántott. Betettem közénk, egy pattanó hang volt a szobába és kérdezte, hogy mi volt ez, a bácsi? Később, amikor lenyugodott mondja, hogy menjünk nézzük meg a bácsit a szobába, átmentünk, hogy mutassa meg és mutatta, hogy ott van és nem is mert beljebb menni a szobába. Ez a bántotta dolog nagyon megijeszt, létezik ilyen? Hogy tudná bántani egy szellem, ha tényleg az volt? Mit tegyünk? Voltak már a szobájában hajnalban olyanok, hogy megszólalt egy zenélős játék stb.. de ilyen még nem.(panel lakás)

#szellem #Bántotta
2021. szept. 9. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet, hogy csak rosszat álmodott?
2021. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Volt előző tulajdonosa a lakásnak? És ha igen akkor a lakásban, a kislány szobájában halt meg? Mert akkor az ő szelleme lehet...
2021. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Elvileg a gyerekek hajlamosabbak paranormális dolgok észlelésére. Majd kinövi. Már ha van mit, lehet csak tényleg rosszat álmodott.
2021. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Engem kirázna a hideg ha ilyen történne 😅
2021. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miközben olvastam libabőrös lettem. A gyerekek hajlamosak fantáziálni. Nem tudom mi okozhatta ezt nála. Eseeg több infó?
2021. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

nekem pont ma fürdésnél nyílt ki az ajtó magától úgy hogy kitámasztottam, és csikorgott a kövön a légfrissítő mert aztal támasztittam ki, kb 25cm-t nyílt ki az ajtó, és egyből ki is néztem, senki nem volt ott.

kb elötte történt hogy feltetted a kérdést.

2021. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2021. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy létező dolog, a gyerekek kb.6.éves korig "látják" a másik síkot, ahol lehetnek gonosz entitások sajnos. Meg kell a házat tisztítani, szentelni médiummal, de vigyázzatok mert sok a kókler, csaló.
2021. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 SZücsöm ***** válasza:
74%

8 Nem nem látják hat éves korig ez egy urban legend. Ha 6 éves korig látnák a gyerekek akkor ez egy tömeges jelenség lenne. Továbbá nekem vannak emlékeim fiatalabb koromból és nuku szellem. Családtagom több mint 30 éve óvónő és már kérdeztem tőle hogy találkozott e valaha is ilyen jelenséggel és azt mondta soha.


Ha 1általán létezik ilyen jelenség (szellem látás) akkor max annyiról van szó hogy valaki valamiét képes valamilyen szinten érzékelni a jelenséget, és gyerekként még hajlandó erről beszélni.

2021. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
SZücsöm, egyetértek. Én se láttam sose ilyet. Csak kis szürkékkel voltak élethű álmaim, de már gyerekként volt eszem tudni, hogy csak rosszat álmodtam az X- aktákat látva, hiába voltak teljesen valósággal összetéveszthető álmok ezek. Az én szüleim elmagyarázták, hogy csak rosszat álmodtam, nem kezdték valőságként kezelni. Ez nagyon fontos szerintem. Az a baj, hogy sok szülő már bemeséli magának a gyereknek is meg a szakembereknek is, hogy az ő gyereke szellemet lát, előző életet mesél stb. A gyerek kap egy kis figyelmet aztán még inkább fantáziál mesél arről, amiről tudja, hogy kap kellő figyelmet, törődést. Ezek a gyerekek vagy pszichésen betegek vagy viselkedésre problémasak. Kezelést, figyelmet igényelnek, de nem gondolom, hogy valóban szellemeket látnának. Inkább beképzelik, a szülő meg még bátorítja is, mintha valóságos lenne. Egyébként gyerekként ébren én se láttam sose szellemeket, se képzeletbeli barátokat, se kis szürkéket, se manókat stb.
2021. szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!