Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez szellem lehetett?

Ez szellem lehetett?

Figyelt kérdés

Még kislány voltam olyan 7-8 éves mikor az egyik barátnőmmel voltunk egy régi játszótéren ahol szinte senki se szokott lenni, és egy fekete ruhás,ilyen szürkés arcú ijesztő nőt láttam,mondtam is a barátnőmnek és ő nem látta... Mostanában amugy sokat gondolkozok ilyeneken, ezért jutott ez most eszembe.

21/l



2021. szept. 16. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Lehetett.
2021. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Lehet,de az is lehetséges,hogy csak az elméd játszott veled,és valamibe beleláttad azt az alakot.
2021. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, én ahányszor mögé néztem a dolgoknak mindig reális magyarázatot kaptam.
2021. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
7-8 évesen ennél sokkal menőbb szellemeket láttam, sőt még dinoszauruszokat is. Féltem is tőlük.
2021. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

2-es vagyok


Egyetértek a 3-assal,örülnék ha leírnád a pontos körülményeket. Pl.:fényviszonyok,környék,stb.

2021. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
48%
Csak démonok léteznek, szellemek nem és ha egy démon volt akkor vigyázz, ahol ott a démon ott az ördög
2021. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Én azt gondolom,hogy nagyon is lehetséges mivel ilyen korban a gyerekek belső érzékelése még igen kifinomult!

2022. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!