Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik szellemjárás?

Létezik szellemjárás?

Figyelt kérdés
Nem hiszek benne,de tegnap az volt. Anyáméknál aludtam, kissé szórakoztunk, iszogattunk és mindenki nyugovóra tért. Kb 15-20 perc múlva a falnak támasztott létra egyszerűen eldőlt szó szerint repült, mert a felmosó vödröt se mozdította meg csak úgy spontán eldőlt, mellesleg kb 3 hete majdnem volt egy szörnyű autóbalesetem (a garázsba blokkolt be a hátulja álltában, a szerelő se látott ilyet csak szerencslnek nevezte, mert nem az úton történt). Mellesleg olyan helyen dolgoztam, akol láttak agonizáló emberek mindig valakit mellettem, amikor csak én voltam bent, egyszer az egyik mondja "Húzza el a függönyt, hagy lássam a katona rokonát" egy másik meg szintén látott valamit nem is olyan régen kinn az erkélyen nem messze tőlem kiabálja, hogy ki ez a szép legény maga mellett, hiszen hasonlítanak... mindegy nem hiszek ezekben, de a tegnap esti dolog nagyon kísérteties volt. A vödör nem mozdult meg és a létra is az ellentétes irányba billent el.
2021. szept. 27. 22:51
 1/5 anonim válasza:
81%

Valószínű,hogy az lehet a probléma, amit a második sorban írtál le.

Azaz: "szórakoztunk, iszogattunk".

2021. szept. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol és az önszuggeszció csodákra képes.
2021. szept. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész olyan zavaros. Vödör meg létra meg katona? Mi van?
2021. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

HA vannak szellemek és

HA közlekedésre képesek,

AKKOR van szellemjárás is.

.

A két feltétel egyike sincs még bizonyítva.

2021. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyit ittál?
2021. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!