Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Borzasztóan félek az új...

Borzasztóan félek az új lakásunkban?

Figyelt kérdés

Panel. Fogalmam sincs mikor épülhetett nemis érdekelt nagyon. De olyan dolgok vannak amiktől frászt kapok. Egyedül vagyok itt és mostmár nem bírom. De nem azért vettem meg hogy elmeneküljek. A testvérem is velem lakott amíg ki nem ment külföldre. A szobája mindig itt lesz számára amikor szüksége van rá. Bevan csukva az ajtó csak takarítani járok be hozzá. Van hogy éjjel random bekapcsol nála a tv éjjel volt hogy kétszer is felkellett kelnem lekapcsolni. Volt hogy kimentem a konyhába és nyitva volt a szekrény ajtó pedig nem hagytam úgy nem vagyok hlye. Aztán a halk szuszogásról léptekről nem is beszélve. Volt olyan hogy becsapódott a bejárati ajtó. Pedig nem is volt nyitva semmi ablak és ami a legdurvább hogy biztos voltam benne hogy zárva kellene lennie. Nembírom ezt félek de nem merem elmondani senkinek mert azt hinnék baj van a fejembe..

És biztos vagyok benne hogy sokan ittis azt hiszik de esküszöm hogy itt valami nagy baj van.

Szoktam játszani egy számítógépes játékkal és messengeren szoktunk mikrofonon dumálgatni közben és bekapcsolva hagytam a mikrofnt amíg leugrottam a boltba és utánna megkérdezték hogy nem vagyok egyedül? Mert azt hallották hogy valaki kibe nyitogatja az ajtót. Aztsem szokták hallani amikor a konyhában kotoncolok vagy tényleg van nálam valaki es ott beszélgetek amíg eszünk. Szóval nem a szomszédot hallották. És torok köszörülést is halottak.

Nagyon para ez az egész.

Van köztetek olyan aki hasonlókat tapasztalt mit tegyek? Vegyek keresztet? Rózsafüzért? Hívjak papot Vagy mit?



2020. dec. 11. 17:55
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
75%

Az igen, nálad zajlik az élet :)

Először, bármi is az, ne vedd túl komolyan, semmi olyan nem talál meg téged ami árthat neked. (gondolom nincsenek látomásaid) Lehet valami kóbor lélek, egy lenyomat, valami elveszett elementál, gondolatforma....lehet egy unatkozó, de tehetséges egy szinttel alattad lakó hülyegyerek is, aki testenkívüli tapasztalatokat szerez éppen.

Egyfajta házi tisztítást javasolnék. Ülj le kényelmesen, lazítsd el magad, ürítsd ki az elméd, és idézz fel valami élményt, emléket, embert, akit nagyon nagyon szeretsz, ami-aki nagy boldogsággal tölt el...érezd ezt az örömet boldogságod a szívedben, a mellkasod közepében...tartsd ki ezt az érzést, és erősítsd fel, növeld meg magad körül, mint egy gömböt, és legyen akkor, mint az egész lakásod...érezd ezt a szeretet, hogy kitölti az egész lakásod, átjárja a falakat, és egy gömbként megmarad a lakásod körül...tartsd, és érezd ezt minél hosszabban...ez, akár hiszel ilyesmiben, akár nem, növeli a rezgésszintet, és megtisztít, és neked is fejleszti a lelkedet :)

Ha ez nem jó, írj, javaslok másikat :)

2020. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
82%

Huhh ez így kicsit para.

Nem hinném hogy kísértet leht hogy csak valki szórakozik veled. Én elhiszem az egészet csak olyan.... hihetetlen. Bér énis írok egy sztorit:


Tesóm barátnőjének a nagynénjééknél történt:


Beköltöztek egy házba ahol egy öreg néni lakott aki elhunyt. Utánna kopogást hallottak de miníg ugyan az. Ha jól emlékszem minden nap volt ez volt hogy többször is. Kopogtak kinéztek az ajtón semmi. Persze ezt nem hitték el a tesóm barátnőjének a családja. Egyszer ők is ott voltak és ők is hallották ezt a kopogást. Mant egy pap azthiszem egy keresztet vetett a házra bár ez leht nem volt pontosan nem tudom DE volt egy váza. A váza az öreg nénié volt. A vázát elvitték a kopogás... megszünt.


Tudom ez így olyan mintha kitaláltam volna de nem. Remélem elhiszed.

Esetleg nálad nincs valami tárgy amivel lehet valami hasonló?

Amúgy jó ötlet lehet egy macska /kutya vagy mindkettő. Esetleg barát/barátnő.

2020. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 Tofika2 ***** válasza:
27%
Imádkozz Istenhez. Majd ő megsegít
2020. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Első válaszoló. Nagyon szépen köszönöm. Ezt rögvest ki fogom próbálni. Megpróbálok nem rettegni mostmár. Már lassan a lámpát sem merem leoltani.

Ja amúgy nem halucinálok nem vagyok mentális beteg. Teljesen egészséges vagyok. De megmondom őszintén hogy eleinte azt hittem megőrültem. Nem akartam róla tudomást venni. De egyre bizarabb dolgok történnek és a félelem miatt rosszakat is álmodok.

3as. Imádkoztam. Én református vagyok vallásos családban nőtem fel. Bevallom ezer éve nem imádkoztam de amióta itt lakok minden este.

2020. dec. 11. 19:08
 5/42 Pamacs19971 válasza:
54%
A démonok között-ből tudom hogy addig jó amíg nem bántanak. Szóval ne várd meg :|
2020. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
2es köszönöm hogy megosztottad velem ezt a sztorit. Énis szoktam hallani régebben ilyesztő dolgokat. De sosem vettem ezt komolyan. Valamilyen szinten hiszek dolgokban. De ebben nem hittem volna sosem. A főnökömnek volt egy nagyon jó bararátja akin segíteni akart amikor lecsúszott mert elhagyta a családja és megengedte neki hogy nála csövezzen amíg helyre jön aztán egy nap azzal hívta fel a felesége hogy felakasztotta magát a kazánházban. Mesélte hogy azóta nem akaszthatnak ki képeket a házban mert egy idő után lezuhannak. Ha egy hét mulva akkor egy hét mulva de lehet hogy másnap. Nem hittem el neki. De mostmár tudom hogy igazat mondott. Megszoktam hallgatni de nem hittem el a lelkem mélyén csak belegondoltam ha ez igaz lenne az nagyon félelmetes lenne. De mostmár hiszek ebben. És ez megrémiszt nagyon.
2020. dec. 11. 19:15
 7/42 anonim ***** válasza:
61%
A vallási alkalmazásokban nem vagyok otthon, de ha imádkozol is biztos segít, az is egy nagyon magas szellemi energia...Jézust kérni is biztos segít...egy barátom ha "ilyesmi" bajban van, mindig Mihály Arkangyalt hívja (pedig boszorkány, nagyon magas szinten :) ) és Mihály érkezik, a parti meg véget ér....az ima, ha szívből, szeretettel történik, segíthet.
2020. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
61%
Vannak néha olyan időszakok, amikor felbolydul az asztrál és szellemvilág...lehet a földnek vannak ilyen természetes ingadozásai, vagy passz, de most ilyesmi van már egy ideje.
2020. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Úgy fogom csinálni ahogy az egyes írta. Először egy szerettemre fogok gondolni hogy szeretettel teljek meg ne félelemmel. De fogok neki írni hogy benne lenne e velem egy közös meditálásba vagy imádkozásba. Mert ha velem van biztos nem fogok félni. És úgy imádkozni vele.

Ha segít minden este alkalmazni fogom. Eddig félelmmel telve imádkoztam. Remegni is szoktam van hogy úgy sírok hogy csak folynak a könnyeim a félelemtől de nem zokogok. Ezt váltja ki belőlem.

2020. dec. 11. 19:26
 10/42 anonim ***** válasza:
76%
Én hiszek neked, van ilyen. Ha a lakásban előtted senki nem lakott ott, teljesen új,akkor se lehet tudni, előtte évekkel, évtizedekkel, mi volt a lakás helyén. Lehet ahhoz a helyhez, telekhez ragaszkodik egy lélek.
2020. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!