Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudnám becsukni a...

Hogyan tudnám becsukni a harmadik szemem?

Figyelt kérdés
Szoktam látni árnyalakokat meg észlelni fura dolgokat. Én nagyon fosos vagyok. Azt mondják nem minden szellem bánt csak megfigyel, de én nem akarom látni őket. Már félek elaludni is nem tudom, mikor fog valaki legközelebb az ágyam végében állni és figyelni. Nagyon megrémít. Nem akarom érzékelni a szellemeket. Mit tehetek hogy ne lássam már őket?
2021. okt. 9. 21:39
1 2
 11/17 Grimfox ***** válasza:
76%
Tudomásom szerint Jung feltételezte, hogy van lélek. A pszichológia a psziché, az elme vizsgálatát helyezi előtérbe. Ezt nem minden esetben azonosítják a lélekkel. Jung könyvei között lenne érdemes kutakodnod, ha valóban érdekel a téma.
2021. okt. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%

A "Psziché" görög mitológiai eredetű női név, a jelentése lélek...(wiki)

"A görög „pszükhé” szó eredeti, alapjelentése: élet - de jelent leheletet, lélegzetet, személyiséget, lelket is..."


Hagyjuk Jungot meg a neurológiát..

11- próbálj a saját fejeddel gondolkodni,vajon valóban úgy van-e amit összeolvastál...ideje lenne..


6- Az a borderline lesz 1 ronda energetikai pecséttel lezárva,de majdnem :)

A skizof kialakulásának gyökéroka a megfelelési kényszer,aztán a legkülönfélébb megugorhatatlan külső elvárásnak nem tudván megfelelni a saját és környezete személyiségrészei felváltva buknak a felszínre..a háttérben utasítgatások,kritikák hangjaival...mivel a saját akarata valamint ösztönrészei elnyomására törekedve a maximalizmust hajszolva ezáltal a megoldás is elmarad,az pedig a felelősségvállalás...de ez megint off..


Legyetek jók...

2021. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm de nem vagyok skizofrén 😂😅

Úgy gondolom nem csak én vagyok a világon, aki érzékel természetfeletti lényeket. Ezt mindenki úgy ítéli meg ahogy akarja. Úgy gondolom, hogy aki ilyet nem élt át az meg se fogja érteni és hinni se fog benne. Pedig van ilyen. Valaki jól kezeli, valaki nem.

Én nem kezelem jól. Ellentétben anyukámmal és a húgommal. Ők is érzékelnek természetfeletti lények. De ők nem ilyednek meg tudják kezelni a helyzetet. Sajnos én nem. Nem én nyitottam meg a 3 dik szemem. Mégis látok dolgokat és nem tini vagyok! Soha nem is akartam megnyitni a 3dik szemem mégis nyitva van. Én nem szeretném, hogy nyitva legyen... Ez már kiskorom óta kísér.. És még most is félek azoktól akiket látok

2021. okt. 10. 21:25
 14/17 A kérdező kommentje:

2dik válaszoló! Köszönöm! Köszönöm hogy nem írtad hogy skizofrén vagyok! Megprobálom azt ami te írtál☺️

*a többieknek is köszönöm aki nem skizofrénizett le és segíteni próbált. Puszi nektek is ❤️☺️

2021. okt. 10. 21:30
 15/17 Grimfox ***** válasza:
100%
12, a véleményem eltér a témában. Astronaut könyvajánlást kért, nem a személyes véleményemet. Ajánlottam.
2021. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Beszélj az anyukáddal és a húgoddal. Ha tényleg tudják kezelni az ilyesmit, akkor biztos segítenek rajtad
2021. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Anya is látja őket. Ugyanígy a húgom is.

Sokat mesélt anya nekem, hogy miket látott.

Pl fiatal korában 3szor is látott egy fekete csuklyás alkot aki imádkozott az ágya mellett mind a 3 alkalommal. Azt mondta hogy egyáltalán nem félt tőle és az a durva hogy rákerestem neten és többen írták, hogy láttak ilyen alakot.

2021. okt. 24. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!