Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Látom a természetfeletti...

Látom a természetfeletti lényeket?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam hogy ez előtt nagyon szkeptikus és ateista voltam.

Az egész ott kezdődött hogy elmentünk nyaralni.

Egyik este a szobámban szemben állt velem egy borzos, sötét, vállig érő hajú nő sőtét ruhában. Engem nézett és jobbra-balra mozgatta a fejét mintha azt intené hogy nem.

Aztán párat pillantottam és eltünt.

A szobában ott volt édesanyám, édesapám, nagymamám és nagybátyám is de ők sem ebből sem az utána való dolgokból nem vettek észre semmit.

Egy panzióban voltunk és volt rajtunk kivül még 3 család. A szobánk ajtaja egy erkélyre nyilott és az erkélyről kellett egy lépcsőn lemenni ha ki akartunk menni. Utána való estéken mindig lépteket hallottam az erkélyről és mintha valaki be próbált volna folyton jönni a szobába. Ha démon volt nem értem miért nem bántott... sőt olyan volt mintha meg akarna védeni valamitől.


Aztán hazajöttünk, nem láttam tőbbé azt a "nőt" viszont elég paranormális dolgokat tapasztalok. Amikor egyik barátom liftjében vagyok mindig rossz érzés fog el és el kezdek izzadni.

Az utcán látok néhány a nőhöz hasonló alakot, vagy éppen elsuhan előttünk valami. Nem szoktam egyedül lenni, de csak én látom ha még van velem valaki akkor is.

Egyre többet látok az utcán is, de soha nem szólnak hozzám.

Egyre több olyan lény figyel fel rám.

A legelején nagyon féltem de mára kezdem megszokni és érdekel hogy mi történik velem.

Olvastam a 3.szemről de ott valami chakrákról volt szó meg hogy csak akkor nyilik ki ha valami van a chakrákkal vagy mit tudom én mi, én nem csináltam semmit, és egyik napról a másikra látom őket.


Vajon mi lehet ez?

És tényleg felfigyelnek rám?

Vajon miért látom ezeket?


Ha nem velem történne, nem hinném el.


16 éves fiú vagyok.



2016. aug. 18. 20:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem a nő nagyon csúnya és ráncos volt, 6 keze volt és az utolsó kettő a nyakából nőtt ki.
2016. aug. 18. 20:39
 2/10 Mojjo ***** válasza:
16%
Egyrészt a kábszi rossz, másrészt mi a fene köze van ennek az egésznek az ateizmushoz? Ha nem a jóistenke jelent meg neked személyesen, akkor ugyanis semmi, az ateizmus nem a természetfölötti dolgokról szól...
2016. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
:D probaltal logikus magyarazatot keresni ezekre mielott azzonal demont kialtasz?:) Egyebkent hangokat mindenki hall este...en is.. De biztos nem egy demon lessz az..szel,butorrecseges,eger stb. Liftes cucc siman vagy nembirod a bezartsagot vagy panikrohamod volt.. Az elsuhano dolgok meg kb olyanok amiket a szemed sarkabol szoktal latni igaz? A "not" felalomba vagy felkeles utan latad?
2016. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Ne hülyéskedj! Ez Bözsi néni
2016. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként vegyél talizmánt vagy rakj ki levágott szarvas fejet... A szüzek vérét nem ajánlanám, a só meg drága
2016. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2016. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg igen. De ne aggódj, nem vagy egyedül, én goblinokat szoktam látni!
2016. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha latod ezeket a lenyeket, probald meg megnyomni a szemed. Ha a leny torzul, tenyleg latod. Ha nem, akkor csak a szemed jatszik veled.


Ha latod oket, akkor erzo lettel. Valami/valami azt akarja, hogy lass. Nem kell felni toluk, nem bantanak, ha tisztelettudoan viselkedsz veluk.

2016. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vaaaaaagy az is lehet képzelődsz
2016. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
76%
Én is tizenhat éves vagyok és úgy egy éve kezdtem el egyik napról a másikra látni ezt a kevésbe vonzó oldalát a "dolgoknak". Hívhatjuk odaátnak, túloldalnak vagy aminek akarjuk. Lényeg a lényeg, engem is megijesztett, de tényleg nem akarnak bántani. Néha kommunikálnak is velünk, legalábbis velem igen. Többnyire segítséget kérnek, vagy csak úgy csevegnek egy kicsit. Bármennyire is abszurd ez, így van. Nem ők figyelnek fel rád, te figyelsz fel rájuk. Ők csak ezt veszik észre egy idő után. Magyarázattal nem tudok szolgálni. Én is kerestem, de nem találtam meg, csupán egy elég ingatag elméletet sikerült felállítanom az elmúlt évben. Viszont a működéséről idővel sokat tanulsz majd. Ha gondolod írj privátban és tudok is benne segíteni. Annyi kérdést szül ez a dolog, hogy fel sem lehet sorolni, de például kikapcsolható időlegesen, vagy erősíthetsz is rajta. Én is árnyakat láttam csak, de most már arcuk is van és lassacskán hangot is kapnak. Ez egy csodás dolog, csak meg kell tanulni, hogyan használd. Hidd el, ha kitapasztalod élvezni fogod ezt a "különleges képességed" ;)
2016. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!