Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tapasztalhatóak-e Halloween...

Tapasztalhatóak-e Halloween estéjén megnövekedett számban paranormális, természetfeletti jelenségek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 20:04
1 2 3
 21/26 jonyka válasza:
0%
Ahonnan ered, ott tényleg ünnep. Másfele, mint pld. Magyarországon ez csak divatünnep.
2021. nov. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
17%
Én nekem jóval utána lett is de erről kár beszélni sokan jelentéktelennek tárják.... Én sem tudok tudok magyarázatot adni arra, hogy anyám megkérdezte anni miért ilyen síkos ez a padló közben meg előttem lejatszódik, ahogy ömlik a víz stb. Azt kérdezte nem-e vízeltem oda ? Ráadásul nyári kirándulás volt semmi több. De olyan hidegnek éreztem körülöttem mindent. Ráadásul az szerintem telepatikusan próbált hatni rám amikor a szemem sarkából elkezdtem figyelni csak annyira lettem figyelmes egy létra a nyitott ablaknál meg egy nagyon hosszú hajú lány ül ott... mondom Ágh ez csak álmodom közben meg kihűlt körülöttem minden. De az a valami erősen nézet rám és nyíkorgó hangot adott. Mintha valami vészjelzést akart volna mondani. Közben meg egyre közelebb került a széken ülve. Mondom én ezt álmodom elkezdett pofozni magam.. Közben de nem végül megmarkolta a kezem de körülötte ömleni kezdett a víz. Az volt a legérdekesebb a szék forogni kezdet a levegőben az ő megjelenése előtt. Mintha próbált volna megszállni. Végül teljesen a fejem felett éreztem és olyan valósnak tűnt, mintha valódi embernek éreztem volna a jelenlétét. De emlékszem a lila foltok meg megmaradtak a kezemben. Valami akkor nem stimmelt! De mintha jégbe fagytam volna és utána pedig eltávolodott volna a fény és alatta egy lyukban eltávozott egy nagyon mély lyukban. Vele együtt a víz is. Hát le merem fogadni nem csatornamű építette ennek a szelemnek az alagútját lefelé. De olyan tökéletesen emlékszem, hogy nem a hallucinálás és végkimerülését állapotában voltam, hanem lázam sem volt abban a pillanatban. Valami egészen hihetetlennek éreztem ezt a jelenséget. De mintha a testem minden egy porcikája rezget ez alkalommal és egyfajta energiát, ami semmilyen reakciót nem akart kiváltani tőlem. Az agyam olyan fajta hipnotizésba került, mintha magával akart volna húzni az alagút amin keresztül a lény távozott. Az volt az érdekes benne, tényleg síkos volt a padló mert édesanyának azt gondolták én kibúrítottam valamit. Feljött a mosóronggyal ha jól emlékszem és nem akarta elhinni amit látam és éreztem. De az volt az érdekes, hogy amikor eltűnt előtte a lámpa ami falon volt pislákolt, majd az üveg is elkezdett kopogni. Nagyon érdekes volt mert lekapcsolt állapotban volt az is.
2022. jan. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
De az gond hallucináció alatt tud mozogni az emberi test, de hipnotizáció alatt viszont a lény irányított engem. Nem értem de az a körülötte lévő fény lehetséges figyelmeztetni akar mindig a jövőbeli eseményekre. Mintha tudná... azt amit én nem ! De az volt a pláne benne csak sűrítő hang volt a fejemben és akkor nem igazán éreztem kimerültnek magam. Volt hogy az ablakom dőlt ki éreztem hogy csepeg a víz a kilincsről, sőt mivel van nálunk ereszcsatorna elég nehezen tudod elképzelni, hogy befújta volna a szék, amikor nyugat irányú volt.
2022. jan. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nekem is volt a szekrényem nyitva tárva sőt a ruháim ki volták szórva a földre. De az volt a fura az egészben sár nyomok voltak a padlón. Nem tudom mi az oka az egésznek, de akkor mintha olyan fülzúgás jött rám mintha kínoznának. Sőt engem gyerekkoromban is végighúzott valami a folyóson, de mindenki arra lett figyelmes, hogy kint fekszem a földön. De az akkoriban nem is mán volt, hanem egyre elhalványodott alak. Sőt ezelőtti évben meg egy kétségbe esett apa meg a lánya síoktató hangon közeledett felém. Az apa csak gubasztott de a hosszú fekete hajú lány meg hozta magával a lányát aki még ölelgetni kezdett engem sírva. A lány és az apa is elhalványodott körülöttem de eléggé fehér testük volt.Valamilyen nyakláncot is viselt. De az a hosszú fekete hajú lány körülött vílágítot minden

Alig ha hiszed ha nem vele együtt mentek el.

2022. jan. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Sőt amikor öregapám ment el a poharak estek le az állványról.
2022. jan. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A legdúrvább az az egészben hogy már 7 éves koromban amikor normálisának tűnt mint már, akkor jelezte számomra megint rossz következik be. Sőt ezeket a dolgokat is nehezen tudtam elfogadni! Ahogy a többit is lehetetlennek véltem. Ha jelenések vannak az mint annak ad okot, valami történik a való életben. Csak tudnám miért? Minek fordul ez elő velem velem amikor éreztem ezeket a dolgokat! Nem tudom hova tenni lelkileg is eléggé összetörten állok evégett!
2022. jan. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!