Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van egy kód ami megváltoztatja...

Van egy kód ami megváltoztatja az életem ha tudnám, szerintetek lehetséges megidézni valami lényt aki meg tudja ezt adni nekem?

Figyelt kérdés
De nem tudom a kódot. Most tekintsük el a részletektől. Mert nem számít. Meg tudok idézni bármilyen lényt aki meg adja ezt nekem hogy tudjam? Ha gonosz akkor sem érdekel mindenáron akarom. Lehetséges? Őszintén és ne trollkodj.

2021. nov. 9. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén nincs ilyen.
2021. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Grimfox ***** válasza:
91%
Nem lehetséges. Attól, hogy valami nem fizikai síkon létezik, még nem fog feltétlenül többet tudni, mint te. Kivált nem a fizikai síkról, és annak eseményeiről. Az idézéses megoldással próbálkozni idő, és erőpazarlás.
2021. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SZücsöm ***** válasza:
41%

Olvasgatom a Corpus Hermeticum-ot és itt az elején elég kemény a kérdéshez valamelyest kapcsolódó "trippről" írnak. aliasz: "Mindent tudó "szellem" megmondja a tutit"

Ha nem csak kitalált a sztori akkor Hermész Triszmegisztosz tudja(tudta) a kódot. :D

2021. nov. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Lényt idézni? Kód? Nem az odaát filmben élsz, ami kitaláció és a valósággal nulla az egyezés. Ott amiben élsz ilyenek nem léteztek és jelenleg sem léteznek.
2021. nov. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Missi_Key ***** válasza:
100%
milyen kód? a mátrixból akarsz kilépni, vagy fel akarod törni a lottó sorsológépet..nem mindegy :D
2021. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!