Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kinek volt horror szerű...

Kinek volt horror szerű élménye? Komolyan kérdezem!

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Idén a legnagyobb horror élményem az volt, hogy kapcsolgattam a tv-t és egyszer csak bevillant Orbán képe. Ha tudtam volna, hogy beszédet mond, nem kapcsolok oda
2021. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Az exbarátnőmmel csam horrorisztikus élményeim voltak, ez számít?
2021. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Alvásparalízis (3 db)
2021. nov. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem volt. A múltkor elhívtak egy disznó vágásra. Na annál durvább inkább nem kell.....
2021. nov. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Mi kiskorunkban gyerekek látni véltünk messziről egy jetit. Odamentünk meglesni az erdőben kiránduláson és csak egy csöves volt.
2021. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ufokurtato007 ***** válasza:
63%
Mátrában voltunk túrázni kollegáimmal és ugye x időközönként tartottunk egy kis pihenőt (evés-ivás). Leültem egy kidőlt fára, majd hirtelen nyakonharapott hátulról a fanyűvő. Kollegáim sikeresen elkergették ugyan, viszont belázasodtam a harapás végett.
2021. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
sokszor
2021. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindenkinek, de az elme racionalizálja és/vagy kizárja, hogy megőrizze ,,épségét,,. Tipikusan a ,,csak képzelődtem,, események és az ,,azt hittem, hogy vérfarkast láttam de igazából csak egy kutya volt,,.
2021. nov. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A nagyapám lakása és a miénk közt egy fal volt. Este arra ébredtem hogy odaátról furcsa hangok jönnek. Artikulálatlan hangon mondta, hogy meghalok meghalok meghalok, és furán visított, mindenféle hangot adott ki, de mintha kicsit örült volna is. Azt hittem elesett, és beverte a fejét, és hallanom kell, ahogy meghal. Kihívtam a mentőket, rendőrség törte fel a zárazt mert nem volt kulcsom, és kiderült hogy hipogkiméniás sokkot kapott. Nagyon duvra volt, azt hittem vég kell hallgatnom, ahogy meghal. De rá masfél hónapra mehgalt szegénykém .na ez nekem kész horrror volt.
2021. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
(hipoglikémiás sokk akart lenni, csak szar ez a telefon, gépelés közben elfagy állandóan)
2021. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!