Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit csináljak? Nem birok...

Mit csináljak? Nem birok aludni mert paranormális dolgok történnek

Figyelt kérdés

Most is itt fekszek az ágyba, sírva a fal fele fordulva imádkozva hogy holnap reggel felkelljek, akárhogyan is hangzik. Mostanában elkezdtek velem paranormális dolgok történni. Elmesélek párat. Ha nem fogalmazok tökéletesen, sajnálom, annyira félek hogy alig birom elmagyarázni.

1: A dolgok ott kezdődtek hogy egy hónapja este fejhallgatón hallgattam zenéket. Mivelt már vagy éjfél volt egyszer csak bealudtam, de a fülesen mentek tovább a youtube videók automatikus lejátszással. 2 óra 59 perckor felriadtam. A zene már nem ment, de a füles rajtam volt. Ez a 2:59 azért érdekes mert a paranormális dolgok híres időpontja a hajnali 3 óra. Ahogy felriadtam nem tűnt semmi normálisnak. A szívverésem erősebb volt, olyan volt mintha be lettem volna szívva, vicc nélkül. Annyira megijedtem hogy bekapcsoltam a telefonomat és tudjátok mit adott ki? Azt adta ki hogy utoljára a youtubeon alvás közben az Illuminati zenét hallgattam ( gondolom ismeritek.) Reggel normális keltem fel.

2: Ez nagyon hülyén fog hangzani de multkor amikor elmentem wcre ráültem az ülőkére és meleg volt. Egyedül élek. Semmilyen fűtés nincs ott vagy ilyesmi. Mintha valaki ott lett volna előttem. Ez egyszerűen lehetetlen..

3: Egyszerűen nem érzem magam egyedül itthon

4: Gyanúsan azt veszem észre hogy máshol vannak a tárgyak mint ahova tettem őket. A telefonomat egyszer éjszaka kiraktam hangrögzítővel és videóval, de nem történt semmi. Volt hogy a bögrémet a szoba sarkában találtam meg a padlón, felállítva. Én ott majdnem elájultam.

5: Múltkor este 10 körül mostam a fogam és mitagadás, fáradt voltam. Elkezdtem valamilyen indokból rángatni a kezem, persze ezt önszántamból, nem tudom, szerintem unatkoztam. És mintha azt vettem volna észre hogy az árnyékom nem azt csinálja mint én. Nem láttam biztosan, de egyszer amikor össze volt szorítva az öklöm vagy 2 másodpercig akkor az árnyékom mintha a mutató ujjával mutatott volna valahova. Olyan gyorsan történt hogy nem is tudom az mi lehetett, nem biztos hogy ez igaz, lehet csak álmos voltam



2021. nov. 22. 23:56
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
Nem szoktam inni
2021. nov. 22. 23:57
 2/47 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves vagy? Hangokat is hallasz?
2021. nov. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
96%
Most egy darabig próbálj meg a materiális világgal foglalkozni, tehát ne nézegess ezoterikus dolgok után.Próbálj picit megnyugodni és ne pánikolj.Sportolj, legyél társaságban, aludd ki magad.Utána nézd meg mit érzel.
2021. nov. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
96%

Az elsőre azt mondanám, hogy akkor állt meg a zene és fel ébredtél rá.


A többire egyenlőre nem tudok mit mondani. Hívj át pár barátnőt vagy menj át valakihez, hogy meg nyugodj. Esetleg nézz vígjátékokat. Hagyd égve a villanyt. És ne figyelj minden egyes kis hangra, mert a végén már csak be fogod képzelni...

2021. nov. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
25%
Én egyszer azt vettem észre, hogy a tükörképem elkezd mászni felém azonnal lefagytam nem tudtam mozdulni. Nehezen vettem a levegőt és a mellkasom hirtelen nagy nyomás alá került.
2021. nov. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
76%

neked nem való az egyedüllét. kéne egy lakótárs, egy pszichológus és pihenés.

nem ilyen dolgokkal kéne foglalkoznod, hanem kifelé nyitni. sportolni, emberek közt lenni, az élettel foglalkozni

2021. nov. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
83%

Először meg kell próbálni mindenre racionális magyarázatot találni. Igazából a tárgyak "mozgásával" kapcsolatban nincs ötletem, amennyiben más ember nem jár be a lakásba. A többi jelenséget még így-úgy meg lehet magyarázni.

Ha maradnak is megmagyarázatlan dolgok, akkor is először meg kell próbálni ignorálni őket (általában magától abbamarad az egész).

Ha ennek ellenére is felerősödnek ezek a dolgok, akkor már érdemes lehet segítséget kérni: hívj át néha ismerősöket, hogy menjenek el hozzád, esetleg aludjanak ott, és nézzenek ők is többször körül. Ha ezek sem segítenek, akkor érdemes megpróbálkozni egy lakásszentelésel.

Egyikre sincs 100%-os garancia, hogy működni fog, de ha ezeken a lépéseken túlvagy, és még mindig nincs nyugalom a lakásodban, írjál nyugodtan, és megpróbálunk még segíteni.

2021. nov. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
92%
Próbálj pihenni. Hallgass nyugtató zenét és meditálj. Az ezotériaval pedig most ne foglalkozz. Hívj valakit magadhoz át nézzetek együtt valami romantikus filmet (azért ilyet mert ezekben nincs annyi erőszak). Énekelj vagy írj naplót amikor félsz, mert akkor kitudod adni magadból a félelmet/szorongást. Nekem ezek általában beválnak. Tényleg nyugodj meg! Minden rendbe jön!
2021. nov. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Lehet mennem kellett volna templomba vasárnap
2021. nov. 23. 06:42
 10/47 anonim ***** válasza:
90%

Ez hasonlónak tűnik mint a CO guy redditen: [link]


Van normális szellőztetés a házban/lakásban? Ha fali gázkazán vagy konvektoros fűtés van akkor erre mégjobban figyelj.

2021. nov. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!