Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez szellemjárás lehet, vagy...

Ez szellemjárás lehet, vagy mi? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
1 hónapja költözetem be egy lakásba, semmi furcsa nem volt de 1 hete furán éreztem magam de nem nagyon foglalkoztam vele de 2 napja nagyon para dolgok történnek: nem tudok 3-4 óránál többet aludni, múlt éjjel felkeltem hajnali egykor és nem tudtam aludni, felkeltem és megetettem a nyuszimat, ültem a padlón és a kezemből ette a répát és egyszer csak oldalra nézett meredten nézett a sarokba fél percig és utanna mintha valamitől megijedt volna elmenekült, utánna visszaültem az ágyba és a laptopomon az egér magától mozgott, nem tudtam mit csinálja ezért azonnal kikapcsoltam, 5 perc múlva visszakapcsoltam de nem volt semmi aztán megint elkezdődött, megint mozgott az egér megint mozgott és magától írt de a billentyűk nem mozogtak.....nem írt konkrét dolgot.Nagyon megilyedtem ezert bezárkóztam a fürdőbe és megfürödtem viszon kutyaugatást halottam de nem is tart senki kutyát, azt hittem csak az utcáról hallatszódik be de nem mert a víz is csobogott meg hangos volt, utánna gyereksírás halkan de a házban nincs is gyerek. Hajnal 3-kor és úgy döntöttem h nem bírom elkészülök és elmegyek most, mivel a nyuszimat most kaptam még nem volt helye ezért gyorsan csináltam neki ha nem vagyok itthon akkor tudjon enni inni és miközben csináltam egy hangot halottam azt a hangot amikor a laptop bekapcsol és zenél kinyitottam és be volt kapcsolva....... beültem az ágyba h kikapcsoljam és akkor mintha fejbe vágtak volna elaludtam de nem is voltam álmos. Amikor felkeltem azt hittem csak álmodtam de nem mert fel voltam öltözve és ki voltam sminkelve. Másnap délután 6 kor már otthon voltam semmi nem volt de egy kicsit bennem volt az az érzés mintha figyelne valaki. A nyuszim meg megbolondult nem tudom mi volt vele de ugy viselkedett mintha valaki kergetné vagy mintha megszálta valami, utánna már nagyon sírtam és felhívtam anyát de ki volt kapcsolva apának meg nem akartam elmondani mert attol féltem h hazavisz és átirat egy hozzá közel lévő suliba és vissza kell költöznöm hozzájuk. A nyuszi továbbra is menekült és kifutott a szobából és hiába hívtam nem mert bejönni megált az ajtóban, nekem olyan érzésem volt mintha valaki lenne rajtam kívül a lakásban. Aztán nem bírtam tovább felhívtam apát sírva és elindult értem de 2 óra volt mire odaért hozzám mivel a családom a Balatonnál lakik én meg Pesten, és az alatt a két ora alatt én végig retegtem mert utánna macskanyávogást halottam de nem úgy mintha éhes lenne vagy valami hanem mintha kínoznál, a nyuszim meg beugrott az ölembe és ahogy hozzáértem végigkarmolt és ismét kimenekült a lakásból. Aztán kirázott a hideg de ugy mintha szél fújt volna vagy valami átsuhant volna de nem lehetett szél mert a szobában ültem.( végigbőgtem mind a két éjszakát)

2013. nov. 27. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hívj egy papot,hogy felszentelje a lakást.
2013. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyen lakás ez? Kertes vagy bérház?Nagyon fura,amit leirtál.Legyen nálad mindig füstölgõ.Apukád mit mondott?
2013. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szegény nyuszi:( nem tudom mi lehet ott, írj ha van valami fejlemény.
2013. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ez nagyon furcsa! lehet démon!
2013. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ez-meg-az ***** válasza:
megkérdezhetném hány éves vagy? egyébként valószínűleg megszállták a házat, ha jóindulató szellem el lehet űzni, viszont vannak szellemek amiket nem. fordulj szakemberhez, vagy paphoz, de magadtól semmikép ne tegyél olyat amiben nem vagy biztos, mert lehet h csak ártassz vele.
2013. nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Istenem, senki nincs itt, aki megmondaná szegény lánynak, hogy szellemek nem léteznek? 2013-at írunk, az ég szerelmére!
2013. nov. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De vannak szellemek mi is azok vagyunk.:):)
2013. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Meg kérdezhetem hol történt(város,utca)?
2013. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mikicsirke123 válasza:
Nagyon sajnállak nálam is volt ijen ez csak kommunikálni akart veled.Jelölj be facebookon és majd mond mi történt később.A nevem Hégely Miklós,és egy boci van a képen+én.
2013. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nekem is van nyuszim, a nyuszi zsákmány állat ezért mindentől fél, minden számára furcsa hangtól lemerevedik és csak néz ki a fejéből, azokkal a nagy fülekkel azt is hallja amit te nem. Ha boldog a nyuszi össze vissza szaladgál amerre lát az én nyuszim is ilyet szokott csinálni. Panelban lakom és a kóbor macskák olyan hangokat szoktak az utcán kiadni, mintha gyermek sírás lenne, általában ilyenkor párzanak, aztán meg verekednek, vagy egymás területéről űzik el egymást, ez kapásból 2 hangot is megmagyarázhat, macska nyávogás és gyerek sírás, erre reagálva a kutya ugathat, az oké, hogy nincs a házba kutya de a közelben biztos hogy van, és mint tudjuk a kutyusok is mindenre ugatnak!! vagy egyszerűen ezeket a hangokat egy tv-ből hallottad fürdés közben szomszédból áthallatszott, az egér mozgása, nekem is szokott mozogni, magától elindul elszaródott az optikája vagy valami piszok van benne ami megzavarja az érzékelőjét, és képzel az én laptopomat nem lehet leállítani!!!! csak úgy kapcsol ki ha keveszem az akkuját!! mégsem gondolom azt hogy valami démon akar mág gépezni ezért nem tudom leállítani. nyuszi megkarmolt, akaratlanul is megkarmolhatott aki hülyéje velem is előfordult már mikor simogattam és megijedt valamitől, mindentől beparázik, tudod gyáva mint a nyúl :) úgyhogy előbb gondoljuk végig a dolgokat, lehet van rá magyarázat!!!
2013. dec. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!