Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért nem tesz már valaki...

Miért nem tesz már valaki valamit a Regent ház szellemeivel?

Figyelt kérdés

A Keleti Karoly u. és a Margit körút sarkán állt a két világháború között a Regent ház, amely Budapest ostroma alatt összeomlott. A pincében rejtözködő emberek zöme élve lett eltemetve a romok alatt, és borzalmas körülmények között halt meg. Csak évek mulva tudták kiemelni a holttesteket, és még most is van olyan mumifikálodott test amit az orvosi egyetemen őriznek, és azóta sem sikerült azonosítani.


Azóta több bosszúálló lélek is van ott. Az embereket többször is érte már támadás. Én magas is két alkalommal szenvedtem el ilyet. Miért nem foglalkozik már valaki ezzel aki ért hozzá?



2021. nov. 23. 14:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

:D


Milyen támadást?


Rád huuu~ -zott vagy mi? XD

2021. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

A Mechwart ligettől jöttem lefelé este, és valami megragadta a lábam. Lenéztem, és minha egy kéz nyúlt volna ki a járdából, de rögtön el is engedte. Mire jobban megneztem volna már nem volt ott.



A másik az fél éve volt. Az okmanyiroda falánál állt egy ember balonkabátban és kalapban háttal az utcának és arccal szorosan a falnak. A tulsó oldalról néztem mi a fenét csinál, amikor megfordult, es az arca fekete volt, a szája helyén pedig egy nagy üreg, és mintha morgott volna. Elfutottam...


De más emberek is mondták hogy ott fura, ijesztő dolgokat lehet látni, vagy tapasztalni.

2021. nov. 23. 14:43
 3/19 anonim válasza:
31%
Engem az rémít meg, hogy te szavazhatsz, szaporodhatsz és lélegezhetsz.
2021. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Jelentsd fel a ház szellemeit a rendőrségen.
2021. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Mentális betegséged miatt halucinálsz, esetleg valami tudatmódosító szer miatt, vagy ami a legvalószínűbb, csak kamu az egész sztori, ugye?
2021. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Mármint amit kérdező kommentelt, ezt arra mondom.
2021. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom fel kéne hozni az összes ott elhunytat és tisztességesen eltemetni, aztán megszentelni a helyet. Hát ilyen szörnyű múltú helyen nem csoda ilyesmi. De imádkozni akátür te is tudnál értük mikor épp arra jársz. Hátha valamicskét segit
2021. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
Erről még nem hallottam, de a Kodály-köröndön lévő egyik házról is írnak hasonlókat. Hát nem tudom, igazából ezekben a régi épületekben annyi minden történt, hogy szellem-túltengésnek kellene lennie mindenhol. Lehet, hogy van is, csak kevesen érzékelik? Régebben én is laktam régi bérházakban, és elég rossz volt a hangulatuk.
2021. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem képeken ezt a Regent házat. Én távol élek Budapesttöl, nem tudom, élőben milyen lehet a környéke, de így képekről nagyon kisugárzása van a régi Regent ház helyén található épületnek is. Megérzéseim szerint eleve rossz helyen van /volt az az épület. Elég reménytelen helynek tűnik, lehet hogy már ez hozzájárult az épület tragédiájához.

És persze ahol ilyen tragédia megtörtént, ott nem csoda, ha zajlanak a psrajelenségek is. Tehát ez több szempontbol sem tűnik egy szerencsés épületnek.

Semmi pénzért nem laknék még a közelben sem. Nagyon lehangoló.

2021. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#9 Igen. Eleve olyan "rossz hely" hangulata van. De még a közelében lenni is. Nem tudom hogy sok ember miért nem érzi...
2021. nov. 24. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!