Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért nem tesz már valaki...

Miért nem tesz már valaki valamit a Regent ház szellemeivel?

Figyelt kérdés

A Keleti Karoly u. és a Margit körút sarkán állt a két világháború között a Regent ház, amely Budapest ostroma alatt összeomlott. A pincében rejtözködő emberek zöme élve lett eltemetve a romok alatt, és borzalmas körülmények között halt meg. Csak évek mulva tudták kiemelni a holttesteket, és még most is van olyan mumifikálodott test amit az orvosi egyetemen őriznek, és azóta sem sikerült azonosítani.


Azóta több bosszúálló lélek is van ott. Az embereket többször is érte már támadás. Én magas is két alkalommal szenvedtem el ilyet. Miért nem foglalkozik már valaki ezzel aki ért hozzá?



2021. nov. 23. 14:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, van aki fogékonyabb ezekre az érzésekre, hangulatokra, vagyis energiákra, van aki észre sem veszi. Pedig szerintem egyértelműen átjön képen is.
2021. nov. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 kretens ***** válasza:
70%
Ezek a szellem és kisértetlátások nem feltétlen mentális betegségekre vezethető vissza.Érdekes hogy itt europában amig a nagyobb folyók nem voltak leszabályozva sokkal több volt a mocsaras vidék.Nos bomlási folyamatok során akár összeállhatnak ritka gázkombinációk amik hallucinogének lehetnek.De ugyan ez előfordulhat szennyezett szemetes helyeken főleg ha el van ásva és könnyebben bomlik.Tény az is hogy a technika fejlődésével egyre több anyagkombinációt tudnak létrehozni ami a hétköznapi életben körbe vesz minket és ezek hosszabb távú hatása nincs elemezve.Na meg persze a modern kornak is meg van a maga kisértet -hallucinációi hisz ha belegondolunk ez a sok mobiltelefon melyek ultrarövid hullámú sugárzása vajon az emberi phsziére milyen hatással lehet hosszabb távon főleg ha valaki nem is tudja hogy érzékeny rá?
2021. nov. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%

#12

Hol vannak már azok a mocsarak?

Rég fel lett töltve, le lett betonozva minden. Megette a fene, ha abbol még mindig párologna valami.Szeméttelepre meg általában hál istennek nem szoktak építeni. De ha így is lenne, akkor arrafelé tömegesen halucinálnának. Már pedig eléggé ritka, hogy valaki paranormális jelenségeket lásson.

2021. nov. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 kretens ***** válasza:
100%
13..Gondolj a Cern-részecske gyorsitóra vagy a mesterséges inteligenciára.Vajon ezek ellen mit tud tenni egy démon vagy kisértet vagy szellem?A másik meg az hogy ami látható az mérhető és ami mérhető azt el is lehet pusztitani.Érdekes ám az is hogy amikor sok ember mint ahogy több példa is volt rá kivizsgálnak egy-két esetet különféle modern eszközökkel akkor ezek az entitások valahogy nem igazán jelennek meg.Csak nem félnek ők is ilyenkor vagyis van gyenge pontjuk?Bizony ez igy van vagyis ahol sok ember együtt van tartósan ott nem történik soha ilyen.Az sem elhanyagolható hogy amitől az ember fél vagy zaklatna egy másik entitás akkor egy idő után az emberi félelem átmegy agresszióba vagyis visszavág az ember.Szerintem jelen korunk technikai fejlettsége inkább ezekre az entitásokra jelent veszélyt és jobban teszik ha örökre eltűnnek a mi valóságunkból mert meg lesznek mérettetve és könnyen el lesznek pusztitva.
2021. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 A Regent ház környékén lehetne kezdni az elpusztítasukat...
2021. nov. 27. 09:57
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#14

Hát nem tudom...Én eddig 3 hotelben dolgoztam. Egy hotelben rengetegen vannak általában. A háromból két hotelben tuti volt szellemjárás mert egyikben még a nagy szkeptikusok is saját szemükkel látták a jelenést, a másik hotelben is voltak racionálisan nem magyarázható történések. Pl egyik szoba ajtaja állandoan kinyílt magától, pedig a zár milliószor le lett ellenőrizve, nem volt baja. És nem csak kinyílt az amúgy automata (kártyás) zár, hanem ki is tárult az ajtó. Huzat nélkül. Mikor odakerültem és ezt még nem tudtam, már akkor is utáltam azt a felső szintet mert kb kézzel foghatóan érzékelhető volt, hogy "van ott valaki, valami" akkor is, ha üres volt az egész emelet.

Volt, hogy felmentem, nem volt lakó fent. Ahogy bementem, direkt ellenőriztem, az evidens szoba ajtaja zárva volt, ellenőrzésképp meg is rángattam az ajtót kétségtelenül zárva volt. Bementem a szomszéd szobát ellenőrizni. Kijövök és mit látok? Szomszéd ajtó sarkig tárva. Persze megmagyarázták, hogy huzat... Aha, mikor minden ablak full zárva volt szél meg sehol.

Harmadik hotelben látni nem láttunk semmi furcsát, de ott meg elég fura energiák voltak bizonyos részein az épületnek és egyik hasonló érzékekkel megáldott kolléganőmmel ugyan azokon a helyeken éreztük, hogy "valami nem stimmel" abban a szobában v helyen.

Söt, ahol sokan megfordulnak, hozhatnak magukkal "dolgokat".

Entitásokat, energiákat.

Szerencsére a legtöbb esetben nem jelentenek veszélyt, inkább csak zavaróak annak, aki érzékeli őket. Van, hogy a figyelem felkeltés a céljuk, zavarodottak, segítséget akarnak.Ez különösen igaz lehet azokra, akik hirtelen, erőszakos vagy tragikus halált haltak, mint a Regent ház szellemei is.

2021. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 kretens ***** válasza:
100%
Kinában is van több kamerafelvétel épületekben szellemekről vagy van olyan is ahol egy embert lök arrébb valami átlátszó.De szerintem a Kinai kommunista párt rajta van az ügyön.Ott tényleg minden be van kamerázva utcák terek házak épületek kivül belül plusz mesterséges inteligencia rá van állitva a kamerákra amik egyben hőkamerák is és vannak röntgenkamerák is.Kina egy ősi kultúra saját világlátással és nem szeretik ha bármi is megzavarja az álltaluk létrehozott harmóniát és kommunista berendezkedést.Belőlük kinézem hogy megtalálják azt a valamit amivel elüldözik ezeket a nem e világi entitásokat.
2021. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Hozzáértő v látó eltudja üldözni őket, de mindig lesz utánpótlás. Egyszerűen köztünk vannak. Ami nem baj, amíg nem válnak tolakodóvá.

Kínában a lakosságot figyelik meg. Sajnos nem a kísértetekre vannak ráállva, hanem nagyon is az élőkre.

Sajnos az ottani kommunizmusnak a szellemek vajmi keveset árthatnak.

2021. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem szabad bolygatni őket!

Amíg ott vannak egy kupacban, nem kell tartani a bárhol, bármikor felbukkanásuktól.

2021. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!