Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hallucinálok, vagy tényleg...

Hallucinálok, vagy tényleg nem vagyok egyedül a házban?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok. 2 éve, hogy vidéken vettem egy 4 szobás, közepes méretű, kertes házat. Nappali, konyha, ebédlő + wc a földszinten, az emeleten a 3 hálószoba és a fürdő. Mivel még nincs családom, csak az egyik hálószoba van használva, a másik kettő üres. Ez idő alatt lelki leépülést tapasztaltam magamon. Fáradt vagyok, erőtlen, kedvetlen, sokszor indokolatlanul feszült, szomorú. Mintha valami kiszívna belőlem minden pozitív energiát. Az életvidám énem teljesen eltűnt.


Ahogy hazaérek a munkából és belépek a házba, kényelmetlen érzés lesz úrrá rajtam, úgy mondanám, hogy nyomasztó. Leülök TV-zni a nappaliba, egyszer csak edény- és pohárcsörgés hallatszik a konyhából. Hallottam már azt is, hogy a mosogatóban folyik a víz a csapból. Eleinte mindig szaladtam megnézni, hogy mi történt, mostanra eljutottam oda, hogy megszoktam, és csak legyintek rá. Sokszor érzek pöcegödör szagot, és égett hús szagot. Esténként zajokat hallok az emeletről, ajtócsukódást, lépteket. Amikor fent vagyok, lentről hallom ugyanezt.


Ezt még mind elviselem, megtanultam együtt élni vele. De kb. 1 hónapja rosszabbodtak a dolgok. A hálószobám melletti üres szobából emberi beszédet, veszekedést hallok éjszakánként. Egyszer közvetlenül az ágyam végéből hallottam egy sikítást, és úgy megijedtem, hogy (gáz, vagy nem gáz), bepisiltem. Csak akkor szűnnek meg a hangok, amikor beveszek pár szem Xanaxot, de nem akarok rászokni, így ez csak néha történik meg, amikor már nagyon kivagyok idegileg. Nem vagyok vallásos, de tegnap este már eljutottam arra a szinte, hogy imádkoztam, legyen már reggel. Kérlek, segítsetek, mit tegyek? Megbolondultam, vagy tényleg gonosz erők munkálkodnak a házban? Kinek kell ilyen esetben szólni?



2021. dec. 1. 15:10
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
85%

#20

Azért nem egészen!

Szellemet már sokan láttak, dementort viszont még senki sem. Szóval a szellek létezésére eléggé reális esély van.Dementorokéra gyakorlatilag nulla. Jó, legyen 1%

2021. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
78%

#21 sokan mondták, hogy láttak, az nem az jelenti hogy láttak is.

Én is láttam az ágyam mellett egy kislányt, kezében egy macival, aki nézett mégsem hiszem el hogy ott volt. A képzeletem játszott velem ennyi.

Mit keresne egy kislány az ágyam mellett egy macival? Miért akarna kísérteni? Kb semmi oka és azóta sem láttam :)

2021. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
89%

Én egyedül élek egy kis házban, nő vagyok, de valahogy a saját házzal járó felelősség kiölte belőlem a paranormális dolgokon való gondolkodást. Minden jelenséget, zajt invesztigálok, mert ha csőtörés van vagy netán egér neszez, akkor tenni kell ellene. Pöcegödör szag nálam is volt de azért, mert a rossz vízszerelő munka miatt visszaszivárgott a csatornaszag.


A sikoltás meg a veszekedés hangjai a szomszéd helyiségben az gondolom hallucináció, szerintem a xanaxot többször szeded, mint kéne.


Tudom, hogy a kérdező nem jár már erre, de vajon miért vesz egy 28 éves egyedülálló nő egy négyszobás házat? Nekem ez a paranormális.

2021. dec. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Na mizu kérdező??
2021. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Ethorus válasza:
100%
Én is láttam már sötét fekete alakot még régebben. Nem voltam egyedül az egyik barátom velem volt kutyasétáltatás közben ezért tudom, hogy nem képzelődtem. Azóta eltelt 12 év, nekem nagy családom lett de sosem felejtem azt a magas fekete ballonkabàtos alakot a kalapban. Úgy történt, hogy sétáltattuk a kutyàt olyan 5:00 körül remény meg sötét volt és furán kezdett viselkedni. Nyüszített és csaholt az utca vége felé. Megijedtünk shar-pei kutyus volt kicsit közömbös mindentéren nem láttunk tőle ilyen érzelmi kitörést.(Nem saját kutyus volt akkoriban zsebpénzért sétáltattam egy családnak). Aztán megláttuk az alakot amit említettem az utca végén. Soha olyan borzongás és félelem nem markolat a szívembe azóta se, pedig voltak már ijesztő szituk az életemben, rendőrként dolgozom hosszú évek óta. Az utcasoron teljesen lement a lámpa, futni kezdtünk a másik irányba. Pár másodperc múlva visszajött a világítás de senki nem állt ott. Életem egyik legrémisztőbb élménye volt.
2022. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Ethorus válasza:
100%
A másik élményem nem olyan régi. Egy nagyon régi családi házban éltünk anyósomékkal Németországban. Úgy alakult, hogy én a fenti 120nmen egyedül maradtam 2 hónapra és a terhes feleségem hazaköltözött Magyarországra és várta hogy menjek utána de még maradnom kellett dolgozni. Le írni nem tudom, milyen volt hallani a csoszogást a folyosón ami megállt az ajtóm előtt. Volt hogy éjszaka arra mentem ki, hogy megy a sütő vagy a rádió, de volt, hogy a mikro ment. Nagyon féltem akkoriban de férfiasan viseltem. Éltem a kis életem és terveztük az életünket. Egy széket tettem az ajtó elé tele kanalakkal, hogy felébredjek ha benyitna valami vagy valaki. Az utolsó ejszakamom egy katonával álmodtam. Szinte elmenekültem onnan másnap. Utànunk egy rokon költözött oda a kislányával aki rettegett elaludni mert látott egy bácsit katona egyenruhában és az ágyàra ült néha. Füst szag, kénes szag, állott szagra is panaszkodtak illetve fura elektronikus jelenségekre.(Nem beszélünk egymással és előtte sem beszéltünk. Amikor mesélte nekünk anyósom nagyon megijedtünk, hogy ezek szerint nem őrültünk meg és más is látta.) Később a felújításnál amikor bontották a falat megtalálták az első tulaj papírjait, egy SS tiszt volt de erről senki nem tudott. Azt rebesgették mende-mondák H kegyetlen ember volt és senki sem szerette a településen. Mind a mai napig megvannak az iratok, nekem ugye csak egy kép róla. Be lettek falazva az alsó szinten a pincében. Volt egy kutyája aposomeknak de sajnos sose maradt meg velem éjszaka, lekérte magát és furàn izgatott és stresszes volt mindig. Ezt a két dolgot tapasztaltam életemben amit nem tudok megmagyarázni de amúgy ennyi összesen. Nem hiszek az ezoterikus dolgokban. De ezeket nem tudom megmagyarázni.
2022. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Ethorus válasza:
100%
Hogy segíteni is próbálják nekem fustolozott a feleségem zsályaval de totál hülyének néztem és nem hittem benne annak ellenére amik történtek.(Kinyitotta az ablakot és úgy, füstölt) nem mindig volt rossz, időszakosan voltak para dolgok. Ha boldog időszakunk volt(sok vita volt anyòsomékkal) akkor sokkal nyugodtabb volt a hely. Rosszabb, negatívabb időszakokban viszont tényleg rémálom volt az egész.
2022. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Ethorus: Ez nagyon érdekes volt, amiket írtál. Én is láttam a párom ágya mellett éjjel egy sötét, arc nélküli kapucnis alakot.Amikor észrevette hogy nézem, lassan a plafon felé felszállt mint egy köd szertefoszlott. Azóta kislámpa mellett alszom! Jeges félelmet éreztem.
2022. júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Ethorus válasza:
100%
#28 Az sem hangzik fényesen. Ugye alapvetően van racionális magyarázat néha mert az alvás paralizis során látnak még ilyen alakokat fél álomban az emberek. Nekem volt alvás paralizisem, néhányszor de nem láttam alakot csak sipolt a fülem úgy H megőrülök és fura félelem van rajtam mindig, a sötét is diszkonfort önmagában olyankor. De ez ami engem megijeszt, hogy nem aludtam és mégis láttam tehát -1 erős magyarázat a dologra.
2022. júl. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy feldobta ezt a kérdést, mi történt azóta? Lett változás?
2022. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!