Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hallucinálok, vagy tényleg...

Hallucinálok, vagy tényleg nem vagyok egyedül a házban?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok. 2 éve, hogy vidéken vettem egy 4 szobás, közepes méretű, kertes házat. Nappali, konyha, ebédlő + wc a földszinten, az emeleten a 3 hálószoba és a fürdő. Mivel még nincs családom, csak az egyik hálószoba van használva, a másik kettő üres. Ez idő alatt lelki leépülést tapasztaltam magamon. Fáradt vagyok, erőtlen, kedvetlen, sokszor indokolatlanul feszült, szomorú. Mintha valami kiszívna belőlem minden pozitív energiát. Az életvidám énem teljesen eltűnt.


Ahogy hazaérek a munkából és belépek a házba, kényelmetlen érzés lesz úrrá rajtam, úgy mondanám, hogy nyomasztó. Leülök TV-zni a nappaliba, egyszer csak edény- és pohárcsörgés hallatszik a konyhából. Hallottam már azt is, hogy a mosogatóban folyik a víz a csapból. Eleinte mindig szaladtam megnézni, hogy mi történt, mostanra eljutottam oda, hogy megszoktam, és csak legyintek rá. Sokszor érzek pöcegödör szagot, és égett hús szagot. Esténként zajokat hallok az emeletről, ajtócsukódást, lépteket. Amikor fent vagyok, lentről hallom ugyanezt.


Ezt még mind elviselem, megtanultam együtt élni vele. De kb. 1 hónapja rosszabbodtak a dolgok. A hálószobám melletti üres szobából emberi beszédet, veszekedést hallok éjszakánként. Egyszer közvetlenül az ágyam végéből hallottam egy sikítást, és úgy megijedtem, hogy (gáz, vagy nem gáz), bepisiltem. Csak akkor szűnnek meg a hangok, amikor beveszek pár szem Xanaxot, de nem akarok rászokni, így ez csak néha történik meg, amikor már nagyon kivagyok idegileg. Nem vagyok vallásos, de tegnap este már eljutottam arra a szinte, hogy imádkoztam, legyen már reggel. Kérlek, segítsetek, mit tegyek? Megbolondultam, vagy tényleg gonosz erők munkálkodnak a házban? Kinek kell ilyen esetben szólni?



2021. dec. 1. 15:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
70%
#10 lehet neked is paralizis?
2021. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
#10-es vagyok. Én nem feküdtem le akkor még, hanem ültem az ágyon, és megfordultam, akkor láttam az ágy másik oldala mellett ezt a fekete alakot. Álmos sem voltam még akkor.
2021. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
89%

#12 hmm, érdekes. Gondolom ha álom lett volna, akkor rájössz, mikor felébredsz.

Az álmok nagyon élethűek tudnak lenni, sokszor élethűbbek, mint a valóság.

Vagy lehetséges , hogy csak káprázott a szemed.

Azért próbálok reális lenni, mert már rengeteg furcs dolog történt velem, de egyszer sem tudtam bizonyítani hogy valami földöntúli erő lenne és a nagyrészük végül megoldódott.

2021. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
91%
Amikor láttam acsuklyást, akkor egy hideg bizsegés futott rajtam át. Egy erős zsibbadás szerűség. Azonnal ezerrel vert a szívem, jeges félelmet éreztem. Szerencse, csak pár pillanatig tartott.
2021. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
79%

#14 pedig ez nagyon úgy hangzik mint egy alvásparalízis.

Vaaagy DEMENTOR

2021. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
55%
Mi az a Dementor?
2021. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
55%

Nézd meg a Harry Potter és az azkabani fogolyt, vagy olvasd el, pontosan olyan, mint ahogy leírtad.

„A dementorok a legvisszataszítóbb lények közé tartoznak, akiket valaha a hátán hordott a föld. Amerre járnak, kiszívják a levegőből a békét, a reményt és a boldogságot. Még a muglik is megérzik jelenlétüket, pedig számukra láthatatlanok. Ha túl közel mész egy dementorhoz, kiszippant belőled minden kellemes érzést, minden boldog emléket. A dementor, ha megteheti, addig élősködik rajtad, amíg olyanná nem válsz, mint ő maga: lelketlenné és gonosszá. Kiszipolyoz, s végül nem marad benned más, csak a legszörnyűbb emlékeid."

Persze ez csak egy kitalált lény.

2021. dec. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
69%
De hát ez a Dementor nem csak egy filmes kitalált dolog? Most meglepődtem picit.
2021. dec. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
69%
A mentor ellentéte a dementor.
2021. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
55%
#18 Ugyanakkora esélye van a létezésének, mint amennyi a szellemeknek
2021. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!