Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy halott kutya szelleme itt...

Egy halott kutya szelleme itt tud ragadni, és kísérteni? Képes a padláson kaparászó hangok előidézésére?

Figyelt kérdés

Volt egy kutyám, akivel fiatal korában rengeteget birkóztunk, játszottunk. Már az érkezése másnapján amikor kimentem, nekem rontott, és morgott, meg ugatott a játék hevében, mint valami farkas. Nagyon szeretett, amikor iskolába mentem, mindig nyüszített, meg néha utánam is szökött.

Sajnos ő hamar felnőtt, én meg egy toxikus idióta maradtam, aki továbbra is játszani akart volna vele, és állandóan nyüstölte, nyaggatta.

Emiatt nagyon megutált. Amikor hazajöttem, a fülét sem mozdította meg.

Idővel rájöttem, hogy nem a játékszerem , és feltétel nélkül elkezdtem vele törődni, sétálni vinni, annak ellenére, hogy semmilyen hálát sem mutatott ki.

Idősebb korára ez kezdett változni. Halála előtt 1 évvel például úgy viselkedett, és próbált játszani, mint valami kölyökkutya. Amikor ránéztem, nem egy öreg, életunt kutya tekintett vissza. Ezidőtájt hazajövetelemkor mindig odajött hozzám, és farok csóválva üdvözölt.


Aztán meghalt. Van egy házunk abban a városban, ahol született, én akkoriban rengeteget ott tartózkodtam, akkor is, amikor meghalt.

Egyik reggel arra ébredtem, hogy valami kaparássza a plafont, és félig alvó állapotban öntudatlanul a kutyámra szóltam, hogy fejezze be. Abba is maradt egy időre. A kaparászások folyamatosak voltak, és nagyon kiakasztottak. Ez 2,5 éve kezdődött. Raktam a padlásra kaját, egérragasztót, de semmit nem fogott, és a porban sem láttam soha semmilyen lábnyomot. Egy évig tartott, aztán elkezdtem nem foglalkozni a fura hangokkal, és meg is szűnt. Közben egyre ritkábban tartózkodtam itt.


Kb. egy hete vagyok lent, és már az első napon megint hallottam. Panaszkodtam haveromnak, hogy megint hallok kaparászást, és pontosan ebben a pillanatban rá is kezdett. Pedig előtte egy egész napig nem hallottam. Aztán délben is szóba hoztam, és akkor is elkezdett kapirgálni. Amikor lejöttem, időnként félelmet éreztem a házban, hamar összeszedetlenné és figyelmetlenné váltam. Azt olvastam, hogy a 100%-os gyümölcslevek magas energiatartalommal rendelkeznek, ezért el is kezdtem napi több litert inni ebből. Hamar helyre is hozott, és a padláson kapirgáló hangok meg is szűntek.


Azonban alvászavar kezdett gyötörni. Először csak nehezen aludtam el és felületesen, mellé persze gyakran felébredtem. Mostanra oda jutottam, hogy kb. hajnal 5-ig egyáltalán nem tudok elaludni, utána viszont délig nyugodtan és jól tudok aludni.


2 éve próbáltam segítséget kérni ezen az oldalon. Akkor valaki írta, hogy végezzem el a pentagramm rituáléját. Meg is tettem egy szerencsésen kiválasztott éjjel 2 órai időpontban. Amint elkezdtem, azonnal nagyon rákezdett kapirgálni, én pedig kb. a rituálé felénél úgy elgyengültem, hogy összerogytam. Ekkor összeszedtem minden bátorságot és erőmet, felálltam, és befejeztem a rituálét. A padlás felőli hangok ezekután sem szűntek meg, de már kevésbé volt rám hatással. Azt tudni kell, hogy a hang hatására ritmusosan a hideg kezdett el végig futni rajtam (és most is ez volt, amikor először meghallottam).


A kutyám élete alatt jóságos, ámde bosszúálló volt. Előbbire példaként hozhatom fel, hogy többször tévedt be hozzánk macska, kutya. El is kapta őket, de nem esett semmi bántódásuk. A bosszúállására példa: egyik haverom eljött, és elkezdett csokit majszolni a kutya előtt. Szépen odament hozzá, leült, és nézte. A haverom nagyon rájátszott, pitiztetni próbálta, a szája elé tette, majd elvette. Amikor pedig megette, az orrára rakta a csokipapírt. Láttam is a kutyámon, hogy vérig sértődött. Amikor ez a haver legközelebb eljött, becsöngetett, én kint voltam, és látom hogy a kutyám farok csóválva elkezd a kapu elé szaladni. Rögtön láttam, mire is megy ki a színjátéka. Akartam szólni a havernak, hogy vigyázzon. De a másik pillanatban azt gondoltam, hogy aki ilyen menő tudott lenni, az viselje is a következményeket, egy meg amit főzött, és csak figyeltem mi fog történni. A kutya felugrott a kapura, és ha a haver nem ugrik el, meg is harapja.


2021. dec. 22. 13:34
 1/8 Grimfox ***** válasza:
81%
Ha a kutyát a padláson tartottad volna, és borzalmas körülmények között, szenvedve múlik ki odafönt, akkor lehetne ő az okozója a jelenségnek. Kis eséllyel még így is, de akkor lehetne. De a hátramaradó árnyalakok olyan helyekhez kötődnek, ahol gyakran jártak, amihez köti őket valami. Kétlem, hogy a kutyádat életében bármi kötötte volna a padláshoz, vagy plafonhoz.
2021. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Egyetértek 1#-el, nem a padlàson jelentkezne, és nem érzem az elmondásodból azt az érzelmi traumát, ami ide kötné.

Lógass fel pár gerezd fokhagymát a padláson, 3-4 helyre, és az alsóbb negatív lényeknek kényelmetlen hely lesz az a tér.

….ha egered vagy nyest, stb van, akkor viszont semmi sem fog történni :)

2021. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Grimfox.


Ha a kutya szerette a gazdáját, szeretetben élt, akkor ahol élt, oda kötődhet halála után is?

Tehát nem születik újra?

2021. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Grimfox ***** válasza:
62%
Nem valószínű. A szeretet nem láncolja le a halottakat, A szenvedés különböző formái hajlamosak erre. A körforgásból pedig ezek sem szakítják ki a lelket. Ami hátramarad az nem a lélek, hanem egyfajta árnyék, kísértet.
2021. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Mi az árny kísértet?
2021. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Grimfox ***** válasza:
62%
A vesszőt kihagytad. Árnyék, kísértet. Egymás szinonímáiként használtam. Ez az élőlény tudatosságának egy töredéke, ami hátramarad az élőlény halála után. Nem azonos a lélekkel, sem az élőlénnyel, csak maradványa annak, amit a szenvedés, és más erős negatív érzelmek nem engednek szertefoszlani, ahogy az természetes lenne. A valódi kísértetjelenségek nagy része ezeknek tudható be.
2021. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaz, elnézést. Árnyék, kísértet.
2021. dec. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért a padláson kaparna, miért nem az ajtón beengedést kérve?
2021. dec. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!