Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Én bolondultam vagy tényleg...

Én bolondultam vagy tényleg szellemeket láttok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!nem is tudom hogy kezdjem el...

17 éves leszek 2 hónap múlva

Ami fontos lehet:Amikor megszületem,azelőtt pár hónapja meghalt a Papámnak a tesvére.(ez közel lakott nálunk) valami betegségben.

És azután 2013-ban a távoli papám halt meg,mert a torkára ment a gyógyszer,de temetésre nem engedett anyám apám,de veszedeket azelőtt amikor lakásba értek(mármint mama házában).

És tudni illik rólam,hogy felfúrták fülem és néhány csípól meg néhányszor nem hallok jól,meg rgyógyfűves nyugtaot szedek.

Nos,volt egy tengeri malacom is,akit megbetegedett de anyám nem akarta állatorvoshoz vinni mert pénz kellet adni érte és akkor 2014-ben voltam 9 éves semmi pénzzel,és eltemettük valahova ahol egy büdös banya volt akik mindenkit ismert,és had mondjam milyen bolond volt,elkezdet obégatni hogy lopni megyünk meg agyon akarjuk verni meg stb.

Szegény malacot alig tudtok eltemetni,és anyám hívta apámat hogy rendezze le,és akkor a banya elkezdett fenyegetni hogy így meg amnúgy a kapát belé vágja meg stb.

És azórta nagyon vissza húzodó gyerek vagyok,nagyon halk,meg magában levő típus,amiota folyton sátánról fantáziálok,hogy néhány személy el kellene tenni láb allol,meg hogy milyen jó lenne ha nem élnék.

Amiért írtam a kérdést: Úgy 2019 óta tapasztalom hogy szellemeket meg arcokat láttok/hallok,régi lány meg női arcokat,meg régebben felriadtam csak arra emlékzek hogy szaladok egy lepukkat étteremben,valami five nigth freddy-s bábuk elől.(tudni,akkor 2014 környéként szoktam rá a horrora/sátánista szokásokra/félelmetes creepy dolgokra).

Már tavaly is alig bírtam aludni,fürdés közben meg hallotam valami hangokat,meg éreztem szellemeket.

Ez mégis mit jelent?



#szellemek,szellem,halott,halál,kasszás
2021. ápr. 18. 03:46
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves vagy? Hét? 😀
2021. ápr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
A túl sok horror az oka. Rámegy az agyadra, ha sérült vagy és egyfolytában nyomatod. Nem szellemeket látsz. Ha szépen leszoksz ezekről a sátánista hülyeségekről, jobb lesz.
2021. ápr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Teszteld le a paranormális képességedet

[link]

2021. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Jó ez a teszt, köszi, hogy belinkelted!
2021. ápr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3-as köszönöm, ez érdekes.
2021. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ö a bánya a nagyi vagy az elhunyt papád élettársa?

Szerintem amúgy megtörtél. Szaki vág lélekgyógyász jól jönne neked is. Nem rosszindulat, csak ha otthon nem tudod kibeszélni akkor valahol ki kell. A hörire a gyászt megadhatja volna.


Szellemeket vagy látsz, vagy haluzol.

2021. ápr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem írjatok regényt...:DDD
2021. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

2

Nem szeretnélek megsérteni,de hülyeség amit mondsz,mert néztem elég horrort,és nem vagyok olyan fajta ember,aki mindent beképzel már.

Ne nézzél már debilnek,mert nem vagyok az!

2021. ápr. 18. 15:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Akinek tetszik a linkelt teszt, ajanlom az ESP trainer applikaciot.
2021. ápr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Köszi a tesztet 3-as!

Amúgy szerintem az lehet, hogy serdülsz, ilyenkor az ember hajlamos lehet teljesen megkattanni. Nyugi, kinövöd.

2021. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!