Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A menyasszonyom szellemeket...

A menyasszonyom szellemeket lát, hová vagy kihez tudnék fordulni?

Figyelt kérdés
Azóta látja őket amióta meghalt a nagymamája, róla teljesen azt mondta hogy “visszajárt”. Elkezdte az én nagymamámat is látni almában, ébren érzi a jelenlétét. Ez előtt elmondása szerint egy nő hangját halotta aki szolitgatta. Ezt nem csak ő a család többi tagja is hallotta, viszont én mondtam neki hogy kérdezzen vissza, hogy “Igen?” Ekkor nem érkezett válasz. Ezt a nőt évek óta halja. Többször mondja hogy érzi más emberek jelenlétét. Én javasoltam neki az imádkozást nem nagyon használt. Bárki bármit tudna segíteni?

2021. dec. 30. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Pszichiátria, és egy válóperes ügyvéd.
2021. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Szerintem egy haz szenteseles nem artana!! Es az imadkozast sem art folytatni :) az Istenbe vetett hit, gyengiti a rossz lelkek erejet!

A not, akit evek ota hall/hallanak, nem feltetlenul lehet rossz lelek!

Ennek igazabol nehez a magyarazata.. talan hasonlo a Demonok kozott filmje.. mikor az oreg bacsi szelleme folyton basztatta a hazban lakokat a fotelban ules jelenletevel..aztan csak a vegen derult ki hogy miert mutatkozott, mert segitseget kert, hiszen Ot is fogva tartotta egy gonosz lelek!

Ennek biztosan van valami megoldasa, ahogy fentebb is irtam, meg kellene szentelni a hazat . Aztan majd kiderul hogy hatasos volt -e.

2021. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
40%
Meghalt mamája biztos nagyon megviselte, pszichiátert javasolnék.
2021. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Egyszer álmodtam olyat hogy dolgokat látok, fura mód álmomban azon reménykedtem hátha csak megkattantam, tehát ez alapján én a pszichiátert választanám.
2021. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Ha a nők félnek, meijednek jobban kell nekik a sex. Ezt használd ki. A nagymamádnak meg hangosan mondjátok ki a szobában ha látja a csaj, hogy távozzon a túlvilágra hogy leszülethessen ismét. Nem jók a borongó lelkek, lehűtik a szobát, kárbavész a jó fűtés. Menjen isten békéjével a ...
2021. dec. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A mamája kiskorában halt meg nem mostanság. Ma 21 éves nem hinnem hogy agyi bajai lennének. Én hiszek neki. Semmi más olyan befolyásoló dolog nem lehet gondolok itt traumát a ami ezt idézte volna elő. Sőt mamámat életében nem látta hogy a francba írta le hogy néz ki?
2021. dec. 31. 02:03
 7/15 A kérdező kommentje:
Másrészt ha nem csak ő hallotta a szolitgatást akkor küldjem az egész családot orvoshoz?
2021. dec. 31. 02:07
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Az egész család bolond, hagyd őket minél hamarabb. Az én menyasszonyom úgy becsavarodott nem hiszed el hogy nem mehettem ki az ajtón és a virágcserépbe hugyoztam egy hétig. Nagyon el tud hatalmasodni ám ez a dolog, vigyázz vele. A végén ráfogja isten akaratára stb.
2021. dec. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
61%
Régi vita a vallás és a tudomány között a fenti kérdés. (Vajon az ember érzékszervei mindent észlelnek? Vagy a különböző emberek érzékszervei ugyanazt észlelik?) Lehet, hogy a szakember mellett a költözés is segítene.
2021. dec. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
57%
Ha komolyan hangokat hall és hallucinál, nem csak azért mondja mert figyelemre vágyik, akkor mindenképp orvosi segítségre van szüksége, ez valami komolyabb betegség tünete is lehet, pl. skizofrénia.
2021. dec. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!