Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A menyasszonyom szellemeket...

A menyasszonyom szellemeket lát, hová vagy kihez tudnék fordulni?

Figyelt kérdés
Azóta látja őket amióta meghalt a nagymamája, róla teljesen azt mondta hogy “visszajárt”. Elkezdte az én nagymamámat is látni almában, ébren érzi a jelenlétét. Ez előtt elmondása szerint egy nő hangját halotta aki szolitgatta. Ezt nem csak ő a család többi tagja is hallotta, viszont én mondtam neki hogy kérdezzen vissza, hogy “Igen?” Ekkor nem érkezett válasz. Ezt a nőt évek óta halja. Többször mondja hogy érzi más emberek jelenlétét. Én javasoltam neki az imádkozást nem nagyon használt. Bárki bármit tudna segíteni?

2021. dec. 30. 23:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A skizofrénához több dolog is köthető, Inkoherencia, Ügyetlen kordinalatlan mozgás, erzeketlenseg, problémák a személyes higéniával. Ezek közül egyik sincs nála.
2021. dec. 31. 09:29
 12/15 anonim válasza:
28%
Akkor valószínűleg figyelemre vágyik, azért talál ki ilyeneket. Ez a jobbik eset.
2021. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
17%
Hát figyelj? Nem érte valami külső behatás? Volt hogy droglefoglalásnál 1 egész város betépett Afrikában, vagy lehet valóban látják? Hát én nem tudom, ha én lennék utána járnék. Vagy valaki megprankeli őket? Sose tudni. Havernál is néha olyan motoszkálás van, hogy nem mer hazamenni, de biztos van logikus magyarázat. Legalábbis amit én láttam mindenre találtam.
2021. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%

Mi a baj? Mi a panasz? Mire kérsz megoldást?

Ha valaki szólóngat, és annyira gyökér, hogy nem reagál ha a másik fél is nyitott a kommunikációra, akkor így járt. Ez van.


Mit szeretnétek elérni? Mi a cél?

Úgy írsz, mintha valami baj lenne, de semmi negatív dolgot nem írtál.

Nem tud aludni, mert nem hagyják, vagy mi?

Mi a baj?

2022. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14. Szia! Itt vagy? Írtam privát üzenetet is, kérlek válaszolj. Köszi!
2022. jún. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!