Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sokan miért hisznek a szelleme...

Sokan miért hisznek a szellemekben, túlvilágban?

Figyelt kérdés
Hisznek sokan szerte a világon ezekben a dolgokban, pedig nagyon minimális esély van arra, hogy ez létezzen.

2022. jan. 30. 15:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs esély arra, hogy nincs semmi halál után. Születés előtt is volt valami l csak elfelejtettük. Halál után is lesz valami amit nem fogunk elfelejteni mert már nem születik újra.
2022. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%

"Persze nagyon nagy esèllyel nincs, de ezt 100 százalékra mondani nem lehet."


Akkor mégegyszer, mihez képest nagy eséllyel nincs? Miért, mi alapján?


Ha megfigyeljük a természetet, akkor pont azt mutatja, hogy kell lennie valaminek. A természet egy nagy körforgás, folyamatosan minden átalakul, csak a forma változik. Akár az állatokat nézem, akár a növényeket, akár csak az időjárást, akár a galaxis változásait.

Akkor miért lenne a halállal kapcsolatban ez más és utána SEMMI?

2022. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
82%
Én konkrétan azért, mert sajnos átéltem 1-2 nagyon para és természetfeletti eseményt. Az egyiket családdal, a másikat egyedül.
2022. febr. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
22%
Gondoljatok bele, mi a legbiztosabb a vilagban? Az elmulas, barmilyen formaban is ertjuk. Az egyetlen es orok, a halal, az elmulas. A szuletes es megujulas NEM biztos, ellenben elobbi igen.
2022. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
9%

14

A születés és az elmúlás pedig a változáshoz hartozik és ha megszűnik a tudat nincs változás. Az egyetlen örök a változás szóval van halál utáni túlvilág ahol változások vannak.

2022. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
41%

Én sem hittem ebben de amikor a legjobb barátnőm mesélt arról ,hogy egy kislány aki a rokona nem engedte hogy a fotelbe üljön mert hogy a halott nagyija ül ott...azóta megváltozott a véleményem


Azelőtt is imádtam a para dolgokat de nem hittem benne, 10 éves korom óta 100%ig biztos vagyok benne hogy létezik a túlvilág és lehet hogy 100ból 1 videó igaz csak de akkor is....nem tudom te egyes eseteket mivel magyaráznál. De most komolyan , ha valaki elém állna az ufokban vagy a szellemekben hiszek jobban az utóbbit mondanám.

2022. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

Engem az idegesít hogy sokan elhiszik hogy Isten létezik pedig soha nem látták. Köztük a nagymamám, mikor előállok a szellemekkel mindig azzal jön hogy ne legyek ennyire naiv meg babonás....mert hogy nem létezik mert ő még nem látta.

Erre mondom hogy miért Isten láttad?

Nem de az létezik....


HONNAN TUDOD?


Egyszer úgyis megtudjuk szóval...jah...

2022. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%

Egyébként a mi papunk szerint nincs olyan hogy reikarnáció mert Isten egynek teremtett minket meg egyetértek vele...mert...mi jogon válassza ki Isten hogy akkor ez emlékezzen az előző életére ez ne...meg hogy ha egyszer ebben az életben ilyen vagy minek élted ezt ha a másikban úgyis más leszel? Konkrétan magad ellentéte...


Hiszek a túlvilágban de az újraszületésben én sem.

2022. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
56%

17

Engem is nagyon idegesít, hogy sokan nem hisznek Istenben csak mert nem látják. Na majd lesz egyszer egy személyes találkozások akkor megváltozik a véleményed nekem is itt jött meg a hitem.

2022. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
43%
Én tudom az igazságot és van rá magyaráztom is!
2022. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!