Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sokan miért hisznek a szelleme...

Sokan miért hisznek a szellemekben, túlvilágban?

Figyelt kérdés
Hisznek sokan szerte a világon ezekben a dolgokban, pedig nagyon minimális esély van arra, hogy ez létezzen.

2022. jan. 30. 15:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

20

Az igazságot nem tudhatjuk amíg nem haltunk meg

2022. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 kretens ***** válasza:
100%
Én ezzel mindig úgy voltam hogy ez a valóság is lett valahogy.Lehetne ám úgy is hogy nincs semmi abszolút semmi.Se sötét se világos se univerzum mintha ez az egész meg sem történt volna.De van mert érzékeljük.Én szerintem ha nincs semmi a halál után akkor ez a valóság sem jött volna létre.Az egyébként mennyire hihető hogy csak úgy a semmiből jött egy ősrobbanás?Hát ez nem magyarázat hanem ez is csak egy feltételezés.
2023. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!