Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egyik oldalon olvastam, hogy...

Egyik oldalon olvastam, hogy ha le fényképezek egy pohár vizet abban lehet látni ha esetleg valami rám ragadt,szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Nem mondom, hogy 100 %-ig hiszek ezekben, de ez ami a képeken látható kicsit megijesztett.



2022. febr. 22. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem rád ragadt valami. Annak a hülyesége, aki ezzel a baromsággal megetetett.
2022. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Inkább tukorrel próbáld meg.
2022. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
79%
hiszek a természetfeletti dolgokban, de ami ezekben az ezo csoportokban megy, az már sokszor diliházba illik.
2022. febr. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha arra vagy kiváncsi, mi ragadt rád, ne egy pohár vizet fényképezz, hanem csinálj szelfit!
2022. febr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy rád ragadhat. De elvileg csak akkor ha temetőbe jársz (SOKAT) ok nélkül vagy mi... Ezt az egyik videós mondta aki ezt csinálta de nem tudom igaz e.


Azt sem tudom hogy látszik e a pohárban de szerintem ez hülyeség.

2022. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csak szellem/démon ragadhat rád, hanem beleülhetsz szétrágott rágógumiba is, az igazán rád ragad, de a pohár vízben soha nem fogod látni.
2022. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Missi_Key ***** válasza:
most miakrvaélet van? mit kell nézni?
2022. márc. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!