Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A sebezhetetlenség mit jelent...

A sebezhetetlenség mit jelent egy embernél?

Figyelt kérdés
Példa érdekelne
2022. márc. 4. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmi mint amikor a doomban beírod hogy iddqd vagy a quakeben a god.
2022. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom azt jelenti, hogy az adott embert nem lehet megsebezni. A görög mondákban vannak ilyen esetek (lehet hogy nem a legjobb példa, de ez jutott eszembe). A nemeai oroszlán sebezhetetlen volt (nem fogott rajta a fegyver). Héraklész puszta kézzel megfojtotta és megnyúzta, Athéné segítségével. Ruhát készített a bőréből és azt viselte, így ő is sebezhetetlenné vált. Ha lelki értelemben gondolod, arra is van egy példám. Egyik régi barátom nagyon nyugodt természetű volt, semmivel sem tudtuk felbosszantani. Hihetetlen, hogy milyen erős idegekkel rendelkezett. Nagyon irigyeltem őt ezért, én ugyanis mindenféle apró hülyeség miatt kiborulok. Nem biztos hogy ezek megfelelő példák, de azért igyekeztem legjobb tudásom szerint válaszolni.
2022. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!