Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Boszorkányok körében mennyire...

Boszorkányok körében mennyire népszerű a homoszexualitás?

Figyelt kérdés

2022. márc. 6. 00:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

9. Már bocs, de amit itt fejtegetsz, annak mégis mi köze van a kérdéshez? Fel vagy háborodva, hogy törölve vagy, de a hozzászólásaidnak semmi köze nincs a kérdéshez, csak tolod a fidesz propagandát.

A másik, hogy senki sem fog csak azért az árnyak közt élni, mert te nem bírod a meleg témákat. Sokan nem bírják a hetero témákat sem, mégis lépten-nyomon ebbe lehet futni. De kit érdekel? Valaki megtanulja ignorálni, valaki meg levágja a hisztit, amit te tolsz.

Senki sem vágyik a te elfogadásodra, ezt azért elárulom.

2022. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
14%

#11

Nincs itt semmi fidesz propaganda, vedd már magad észre. "Senki nem vágyik a te elfogadásodra"... jó jó jó... oké értem én, megy a látatlanul emberi hulladéknak nézés, az nem csak az LGBT közösségben nagy divat.


Mint mondtam, észérvek és józanész. Mint mondtam, NEM kellene mindent támadásnak venni.

2022. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%

Max te tartod magad emberi hulladéknak, gondolom ezért pécézel ki más csoportot, mert a lelkedet megnyugtatja, ha valakit magadtól is nagyonbb hulladéknak tudsz tartani. Ahelyett pl., hogy kialakítánál magadnak egy egészséges lelki egyensúlyt.

Az nem észérv, amikor egy politikai párt propagandáját tolod. Amikor pedig másokról ez alapján hazugságokat állítasz, az bizony támadás. Nem annak veszem, hanem tudom, hogy az.

2022. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm 11. válaszoló. Azt hittem, hogy csak én nem értem, hogy mi köze van a kérdésemnek ezeknek a semmitmondó hozzászólásoknak.
2022. márc. 6. 12:05
 15/21 anonim ***** válasza:
5%

Propaganda, semmitmondó... hát komolyan gratulálok... Menjetek nézni a nagy világértelme LGBT tartalmakat, sírjatok egymás vállan hogy milyen **** k*csög homofób mindenki, hogy milyen rossz nektek meg tudomisén... Véletlenül se nyissátok ki a csipás szemeteket, vagy halljátok meg a segítő tanácsot. De tudjátok mit? Én vagyok a bolond, hogy próbálok észérvekkel hatni egy olyan közösség tagjaira, akik alapból eltaszítóan viselkedik a toleránsok felé, az utálkozók felé és a barátian közeledők felé egyaránt, kivétel nélkül.


Ez a beszélgetés LEZÁRVA!

2022. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
A kérdés továbbra is adott. Köszönjük, hogy elmentél.
2022. márc. 6. 12:34
 17/21 anonim ***** válasza:
17%
Mint amennyire a jehovások csukott ablak mögött orgiáznak minden misén, annyira.
2022. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17%
Engedd el 15# Ha ezeket nem sz..opod le akkor homofób vagy.Nem lehet nekik megmagyarázni.Kár is belemenned....
2022. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem függ össze a homoszexualitás a boszorkánysággal. Az ezotériával foglalkozók nagy része - legalábbis eddigi tapasztalataim szerint - elfogadó. Nem szól bele a másik ember szexualitásába.

Vannak bizonyos radikális körök, ahol semmilyen határvonal nincs, és kb. elvárás a mindenki mindenkivel, tehát mindenki biszexuális. Viszont oda se kötelező csatlakozni.

(Heterók között is vannak bunkók, meg nyomulósok, akik nem fogják fel, hogy nem akarsz velük semmit. Érdekes módon ők nincsenek most máglyára pakolva...)

2022. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
2%
Tizen3 jól mondod ez a hülye nyem ve szi ésre hogy az lmbtq a világ értelme és hogy nyem ke az efoásuk me értéktele me kivíjjuk hogy tisztejenek minket és maj akkó neki ke búkálni
2022. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!