Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Boszorkányok körében mennyire...

Boszorkányok körében mennyire népszerű a homoszexualitás?

Figyelt kérdés

2022. márc. 6. 00:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Komolyan, gondolkozzatok már... Rosszulesik nektek, hogy a többség utál titeket a "másságotok" miatt. Holott nem az a gond, hogy eltértek kissé az átlagostól, hanem AZ, hogy ezt a másságot ráerőszakoljátok a világra és igencsak **** módon a gyerekeket manipuláljátok, mert minket idősebbeket nem tudtok meggyőzni. Ez csak a fal magasságát növeli és minél jobban tömitek le a torkunkon a témát, bizony annál több utálkozó lesz.
2022. márc. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Te elhiszed, amit mondasz, 2-es? Ez esetben elég baj! Mondjál már egyetlen példát, csak egyetlen egyet, hogy a homoszexuálisok ráéerőszakolták ezt bárki másra! Pontosan hogyan manipulálják a gyerekeket? És miből vontad le azt a következtetést, hogy aki ezt a teljesen idétlen kérdést feltette, az homoszexuális?
2022. márc. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Kedves 3# Rám nem egyszer próbálták erőltetni,mikor mondtam hogy hetero vagyok bocs,akkor jött hogy a melegek látják a másik emberen ha meleg.Csak még nem tudatosult bennem.Tegyek egy próbát stb stb.Gusztustalanul nyomult.És nem egy ilyennel futottam össze.Csoda hogy okádhatnékom van a melegektől???
2022. márc. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire nem az.
2022. márc. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
22%

Ahogy én látom nehezebben megy nekik a fejlődés spirituálisan.

Jó általánosítottam, egy ilyen emberrel találkoztam.

Neki nehezen mentek az alapok is, nem igazán érzett rá, ellenben a párja elvileg szépen haladt. Ezt fenntartással kezelem mert már az "ismerős ismerőse" azt mondta esetbe esik.

Lehet nem befolyásolja, de őszintén akiről tudok annak az volt. A másik meg az "ismerősöm ismerősének az ismerőse sztorija" így kezeld.

Ha te jól haladsz akkor ellensúlyozza azt amit írtam...de ugye azt nem ismerem, még...


A szexuális identitást, meg leszrom hogy kinek mi. Ha tisztában van önmagával, megbízik a képességeiben és erős a hite/az elhatározásra.

2022. márc. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
29%
Hármas, igen. Nem kell a begyakorolt védőbeszéd. De nem kell példa. Nézz körbe az interneten, gyakorlatilag EGY LÉPÉST NEM LEHET TENNI anélkül, hogy bele ne futna az ember LGBT tartalomba. Van egy netes ismerősöm, akinek a 18 éves húgát ZAKLATJÁK a l***bikusok, mindenáron rá akarnak mászni és a lány ettől igencsak maga alatt van. Nem neten, hanem a valóéletben mert iskolatársai. De hamarosan itt van az április harmadikai szavazás úgyis. Itt gyomaendrődön szinte minden villanyoszlopon ott van a két tábla: "Védjük meg a gyerekeket" és "Április 3-án szavazzunk nemmel" felirattal. Nagyon rezeg már a léc, mert egyre jobban fogynak a felétek toleránsok és ezt CSAK magatoknak köszönhetitek, mert egyszerűen NEM bírtok nyugton maradni.
2022. márc. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
2%

Erre kimaradt a válasz:

"És miből vontad le azt a következtetést, hogy aki ezt a teljesen idétlen kérdést feltette, az homoszexuális?"

Válasz: Elég csak a kérdést és a kulcsszavakat elolvasni. Mégha a kérdező nem is az, akkor is a téma erőltetése.

2022. márc. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok homoszexuális. Nézek egy sorozatot, amiben a főszereplő leszbikus és senkit nem érdekel, annyira természetesnek veszik 😊
2022. márc. 6. 10:03
 9/21 anonim ***** válasza:
13%
Látom az egyik válaszom törölve, meg jönnek a nagy lepontozók mert csúnya rossz "homofób" bácsinak véleménye van és JOGOSAN van! Vegyétek már magatokat észre, de komolyan... Annyira azt hiszitek hogy mindenki ellenetek van, hogy a toleránsakat is eltaszítjátok. Ismét mondom: elfogadást akartok? Nem a torkunkon kell letömni, nem a gyerekeket kell manipulálni, nem nyivákolni kell, ha jogos véleménye van valakinek, hanem kiérdemelni az elfogadást és elfogadni a másik véleményét, legyen az LGBT közösség tagja vagy sem.
2022. márc. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
3%
Azért elképesztően zavaró, hogy hiába érvel BÁRKI is észérvekkel, ti azt mind támadásnak veszitek, lepontoztok, cenzúráztok (töröltetés) és letiltotok. Nem csak velem van ilyen, sokmindenkivel.
2022. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!