Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet természetfeletti oka...

Lehet természetfeletti oka annak, hogy a kutyám nem hajlandó bemenni az erdőbe?

Figyelt kérdés
Van egy rét kb 10 percre a falutól, és annak a közepén van egy mesterséges fenyő"erdő". Kb 70 fa lehet max, ha megállunk az egyik szélén, látszik a mező szemben. Ezt szoktuk körbesétálni a kutyámmal, de feltűnt hogy soha nem megy be (el van engedve séta közben). Pár napja észrevettem hogy sok benne a szemét, szóval fogtam egy zsákot, pórázra raktam a kutyusomat (hogy ha valami szemetet meg akar enni, vissza tudjam húzni), és bementünk összeszedni. Onnantól végig kifele nézelődött, és látszott rajta hogy szorong, nem érzi jól magát. Szóval végül levettem róla a pórázt és simán otthagyott. Kiment a rétre. Nem sokra rá találtam ott egy szarvas (legalábbis remélem) lábszárcsontot felakasztva a fára, meg volt ott több kisebb csont is. Szerintetek érezhet/láthat valamit?

2022. ápr. 5. 07:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Lehet
2022. ápr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg. A kutyák sokkal több mindent látnak mint mi, lehet neked se kéne bemenned oda.
2022. ápr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 SZücsöm ***** válasza:
91%
Semmivel nem látnak többet a kutyák sőt! Viszont a szaglásuk már más téma.
2022. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Szücsöm, fenét nem látnak többet.

Vizsgálatok bizonyítják, h a kutya akkor izgalomba jön, mikor a gazdája haza indul a munkahelyéről pl.


De rengeteg tapasztalat van, h érzékelnek valamit mint a kisgyerekek, amit mi már nem.

2022. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

#4 vizsgalatok bizonyitjak hogy a kutyaknak nincs jobb latasuk mint az embernek, sokkal kevesebb szint latnak mint mi. az a pelda amit te irtal teljesen fuggetlen a latasuktol. nem "latnak el" a gazdajuk munkahelyeig. hanem tudjak hogy kb mikor er haza a gazdajuk.

a masik peldadnak is inkabb a szaglashoz van koze, amirol tudjuk hogy sokkal jobb mint a mienk. ezert vannak olyan kutyak akik kiszagoljak a drogokat, betegsegeket, stb


kerdezo a kutyad valoszinuleg valami olyan szagot erezhet ami nem tetszik neki, lehet ragazodok vannak/voltak az erdoben

2022. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Nem úgy gondoltam több látásra, hogy jobban, színesebben, élesebben látnak, hanem több mindent, olyan lényeket, energiákat is érzékelnek, amiket mi csak kisgyerekként.

2-es voltam

2022. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
szagokat ereznek. nem "energiakat"
2022. ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Ezen most vitatkozhatnánk, de nem lenne nagyon értelme. Viszont ha megnézed a kategóriát, sőt magát a kérdést, akkor láthatod hogy a kérdező most inkább a természetfeletti okokra kíváncsi.
2022. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
nincs min vitatkozni, amirol te beszelsz az egyszeruen nem letezik
2022. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%

9# nem gondolom, h te döntöd el mi a valóság.

A kvantumfizikát hogy magyarázod meg, ahol a tudat befolyásolja a kétrés kísérletet?

Vagy a kísértiteties távolhatás, amire a kvantumszámítógép épül, tény, működik.

Szóval?

2022. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!