Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a természetfeletti...

Hisztek a természetfeletti dolgokba?

Figyelt kérdés

Sokszor azt érzem nem vagyok egyedül és néha mintha hangokat hallanèk , persze nem tudom kivenni mik azok, persze van olyan amikor csak bekèpzelem de szerintem léteznek ártó entitások. Lehet nem olyanok mint a filmekbe de rossz energiát bocsátanak ki.

Konkrét eset pl az apukám a másik szobába volt a barátnőjèvel én munka után a szobámba pihentem, és az ágyamba feküdtem ami az ablak mellett volt.Egy hang szólalt meg. Esküszöm tisztán értetem hogy mond valamit de mégis suttogót. Gyere és szia szavakat.

Meg láttam este ilyen fehér gomolyog ködöt


2022. febr. 11. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Én a nyelvtanban hiszek. Az egy és örök helyes ragozásbaN.
2022. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Szoktam. Elnézést, de bántja a szemem, hogy minden helyen el van rontva. Már direktnek tűnik.


Nuni vagyok amúgy.

2022. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Engem is sok minden bánt, pl ha nem tetszik valami akkor tovább mész komment nélkül, nem bunkozni kell
2022. febr. 11. 19:22
 4/7 vantel ***** válasza:
61%

Természetbe kimenni:kimegyek az erdőbe.

Természet felletti= erdő feletti.

Mi van az erdő felett? Felhők.

Hiszek a felhőkben?

Igen hiszek.

Tehát hiszek a természet felettiben!

2022. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:
100%
Igen, mert sok olyan dolog van, ami tudományosan nem vagy csak nehezen magyarázható.
2022. febr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a természet alatti dolgokban hiszek.
2022. febr. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régebbi házban laksz?
2022. márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!