Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tapasztaltatok már természetfe...

Tapasztaltatok már természetfeletti jelenségeket? Mi volt eddig a legijesztőbb?

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 15:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Furcsa hangok a szobában, amikor egyedül vagyok, mintha valaki még lenne ott.
2022. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
88%
Nem tapasztaltam de ismerik olyat aki igen
2022. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer éjszaka mintha valaki a hátam mögött a nevemet suttogta volna. Hirtelen hátra is fordítottam a fejem, de nyilvánvalóan nem volt ott semmi..vagy senki?
2022. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Èjjel megjelent a fekete csuklyás alak. Borzalmas volt.
2022. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%
Maga az hogy élnem kell
2022. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Humor Herold ***** válasza:
94%

Én egyszer egyik éjjel felébredtem, de ilyen félálomba lehettem.Pontosan nem tudom.Éreztem és láttam is hogy van valaki a szobában az ágy sarkánál a takarómat húzta rám,meg utána még valamit csinált a szobába...de nem bírtam megmozdulni,még a fejemet se bírtam mozdítani,és nem is láttam rendesen, csak homályosan foltokat.

De reggel mikor felkeltem nagyon mélyen bennem maradt,és a mai napig nem tudom mi lehetett...hogy csak valami álomszerű,az agy játéka.Vagy esetleg valóság volt, és mondjuk az őrangyalom volt :) És tudatos volt az hogy ennyire megvoltam bénulva,és nem láthattam őt teljesen.

2022. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%
Egy temetőről álmodtam és a szellem vagy démon átvette a testem felett az irányítást,démoni hang,emlékezetkiesés,agresszivítás volt jelen akkor.
2022. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 SZücsöm ***** válasza:
88%

Humor Herold.

A te eseted könnyen magyarázható és "sajnos" nem olyan érdekfeszítő mint ahogy azt gondoltad. Szimpla alvási paralízis-ről van szó. Konkrétan az összes jellemzőjét felsoroltad. Nekem is volt kettő. Csak én nem aludtam vissza utánuk(legalábbis nem egyből).(gondolom az én esetem erősebb ingerrel járt).

2022. jan. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%

Alvási paralízis félálomban.


Ezt úgy tudod elkerülni, ha nem akarod minden áron nyitva tartani a szemed elalváshoz közel járva.


Próbálj meg csukott szemmel elaludni, félálom közeli helyzetben nem kapaszkodni az ébrenlétbe.

2022. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer volt, hogy leraktam valamit az asztalra és következő pillanatban sehol nem volt.Aztán egy hét múlva pl valamelyik ismerősömnél vagy rokonomnál került elő.
2022. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!