Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet szellemet Idézni?

Hogyan lehet szellemet Idézni?

Figyelt kérdés

szeretnem tudni hogy lehet megidézni egy egyszerü szertartással amivel nem kell gyertya Jó lehet gyertyan Is hozzá de ne este kelljen mert a szüleim nem szeretik ha Ilyenekkel foglalkozok szóval az lenne a kérdésem hogyan tudnék sikeresen egyedül szellemet Idézni!


ÉS A KÉRDÉSEMRE VÁLASZOLJATOK! NEM ARRQ VAGYOK KIVÁNCSI HOGY MIÉRT AKARSZ TE SZELLEMET IDÉZNI MEG HOGY NE TEDD MERT VESZÉLYES MEG HOGY NE EGYEDÜ CSINÁLD MERT VESZÉLYES...


ENGEM NEM ÉRDEKEL A VESZÉLY! A VESZÉLY OLYAN NEKEM MINT A MOLYLEPKE HOGY VONZA MAGÁHOZ TÜZET

ENGEM A VESZÉLY NAGYON VONZ MAGÁHOZ! ÉN SEMMITÖL NEM TUDOK FÉLNI EGYSZERÜEN NEM MEGY!



VALAKI UGROTT AMÚGY MÁR VONAT ELÉ ? HA IGEN MIT TAPASZTALT?



VALAKI PRÓBÁLTA MÁR A BLOODY MARYT MEGIDÉZNI? HA IGEN MI TÖRTÉNT?



2022. máj. 15. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Gyere fel a lakásomba megmutatom. Talán még pincét is tudok szerezni.

Tudok pár rituálét. Vagy már rögtön betojtál egy idegentől?

2022. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

...este kell...méghogy a szüleid...méghogy szereted a veszélyt...akkor inkább démont idézz...

Szellem idézés:

1. néhány gyertya. Lehet fehér de jobb a sötétebb árnyalatok.

2. füstölő.

3. szellemtábla. jobb ha ti magatok csináltok. a legjobb olyat készíteni, amit majd el tudtok égetni. mi pizzás dobozra csináltuk.

4. jobb ha legalább ketten vagytok. fontos h különböző neműek vagytok.

5. a szellemtáblához egy áttetsző üvegpohár jobb a betűk irányítására, mint egy jukas fa vagy agyagdarab.

6. jobb ha elötte sós vízben fürödtök vagy zuhanyoztok. a só semlegesít. plussz jó ha van nálatok egyenként a zsebében egy zacsi só.


7. megkéritek a tulvilági erőket h kapcsolatba léphetek stb.stb.

Aztán megkérdezitek h van e jelen stb.stb.

Sokáig is eltarthat.


Nem ajánlott otthon végezni. mi az egyik hátúl lévő istállókba ahol nem volt semmi, vagy haver hegyi használatlan viskója stb. helyen.


Kérdeztek pár dolgot a lélektől. de a legvégén kérdezzétek meg h jó vagy rossz szándékú.

Akármi is a válasz ( ha jót válaszol akkor is lehet rossz s egész életedben rád tapadhat)


Szóval a legvégén a táblát sózzátok körbe és égessétek el.


Ahol idéztetek ott a szoba közepébe egy pohár sós víz ( az a pohár amivel kommunikáltatok)


aztán még ajánlott minden sarokba egypár szárított babérlevelet tenni. ez erősíti a lélek megtapadását a hejhez vagy h rátok telepedjen.



démont idézni veszélyesebb.

2022. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mond el Hogy Kell Démont Idézni Démonokat szeretnék nem érdekel a veszély! engem vonz a veszély
2022. máj. 15. 17:56
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
ok, de azt sztem privátba.
2022. máj. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Ne privátba, írd ide azt is, 4es!
2022. máj. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hu... Oké.... Ez fura
2022. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Nekem is privátot. Bevallom, kicsit meglepődtem. Akkor nem kell a cukor sem?
2022. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, persze, hogy nem félsz semmitől, mert anyu-apu biztonságos életet épített ki neked, még sosem találkoztál olyannal, amitől félni kellene.

De majd fogsz. És akkor bánod a napot amikor azt mondtad nem félsz semmitől.

2022. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Neked inkább egy elmeorvost kellene "megidézned" mihamarabb.
2022. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Legelső lépés a szellem idézéséhez: ne úgy tedd, ahogy kérdésed tetted fel, a szellemek nem fognak jelentkezni, ha üvöltve hívod őket!

Második lépés: ha tudatlanul megidézel szellemet, de elbocsátani nem tanultad meg, sok bajod lesz még állandó jelenlétével.

.

Írod: "ENGEM NEM ÉRDEKEL A VESZÉLY!!

Azt hiszed, bátor vagy?

Tévedsz!

Bátorság: tudni azt, hogy mit szabad és mit nem!

Egy kézzel meg lehet állítani a robogó vonatot, de bátorság nem megtenni, mert nem szabad.

2022. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!