Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet szellemet Idézni?

Hogyan lehet szellemet Idézni?

Figyelt kérdés

szeretnem tudni hogy lehet megidézni egy egyszerü szertartással amivel nem kell gyertya Jó lehet gyertyan Is hozzá de ne este kelljen mert a szüleim nem szeretik ha Ilyenekkel foglalkozok szóval az lenne a kérdésem hogyan tudnék sikeresen egyedül szellemet Idézni!


ÉS A KÉRDÉSEMRE VÁLASZOLJATOK! NEM ARRQ VAGYOK KIVÁNCSI HOGY MIÉRT AKARSZ TE SZELLEMET IDÉZNI MEG HOGY NE TEDD MERT VESZÉLYES MEG HOGY NE EGYEDÜ CSINÁLD MERT VESZÉLYES...


ENGEM NEM ÉRDEKEL A VESZÉLY! A VESZÉLY OLYAN NEKEM MINT A MOLYLEPKE HOGY VONZA MAGÁHOZ TÜZET

ENGEM A VESZÉLY NAGYON VONZ MAGÁHOZ! ÉN SEMMITÖL NEM TUDOK FÉLNI EGYSZERÜEN NEM MEGY!



VALAKI UGROTT AMÚGY MÁR VONAT ELÉ ? HA IGEN MIT TAPASZTALT?



VALAKI PRÓBÁLTA MÁR A BLOODY MARYT MEGIDÉZNI? HA IGEN MI TÖRTÉNT?



2022. máj. 15. 09:27
1 2
 11/11 kretens ***** válasza:
100%
Szellemidézés?Gondolkodjunk egy kicsit.Például a hidegháború idején a kgb vagy a cia nem probálkozott vele hogy van e valami valós alapja?jelent e nemzetbiztonsági veszélyeket?Szerintem az ilyen rituáléknál saját magunkat hipnotizáljuk és könnyen hipnagóg halucinogén állapotba kerülhetünk és olyan dolgokat láthatunk ami valójában csak egy illúzió de nagyon is valósnak éljük meg.
2022. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!