Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek, hogy újra felerősö...

Mit tegyek, hogy újra felerősödjenek a természetfeletti lényekkel kapcsolatban az érzéseim Hogy erősítsem meg a "harmadik szemem"?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nagyon eltompultak, mivel nem használom ki a "képességemet"

Nem látok, hallok általában csak érzem a jelenlétet.


Kérlek ha szkeptikus vagy, akkor ne is olvasd tovább

Köszi

Nem vagyok kíváncsi a "vicces" kommentekre.


Régen foglalkoztam vele még egy barátnőm segítségével, vettem fel kapcsolatot rokonnal, idegennel...

De jó ideje nem tartom a lánnyal a kapcsolatot, és nem is foglalkoztam velük, és azt veszem észre egy-két éve, hogy már szinte elveszett.


Ha van itt hasonló látó, érző, halló, akkor kérlek válaszolj.

Tanácsot meghallgatok.

Szerintem nehéz lesz, hogy értelmes választ kapjak, de megköszönöm, ha nem írkodtok ide f@@sag@kat



2022. máj. 20. 07:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
22%

A harmadik szemed kinyitásához kaphatók szemcseppek.

A háttérhatalmak nem engedik, hogy a sokaság tudatosan használja, ezért nem szemcseppként, hanem "alkohol, szeszes ital" nevek alá rejtik hatásukat.

.

Ha nem hiszel nekem, próbáljad ki hatásukat, garantáltan olyat is fogsz látni, amiket nem használója soha.

2022. máj. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ez jó 😂😂
2022. máj. 24. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!