Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttál már koboldot?

Láttál már koboldot?

Figyelt kérdés

Én még gyerekkoromban láttam egyszer az erdőben. Kutyát sétáltattunk és a kutya szagot fogott és elkezdett húzni, alig bírtunk vele, aztán megállt és elkezdett durván morogni. Akkor vettük észre hogy az avarban valami megmozdul és beszalad a bokorba. Egy kb 30 centis zöldesbarna valami két lábon. Nem volt szakálla sem ruhája mint a mesében, teljesen csupasz volt, de emberszerű, mondjuk nagyon nem tudtuk megfigyelni mert mire észbe kaptunk már eltűnt. Odamentünk a bokorhoz és próbáltuk megkeresni, a kutya körbeszaglászta, de sehol semmi. Sajnos azóta sem láttunk hasonlót sem, pedig rendszeresen járom az erdőt.

Igazából nem tudom, hogy mi lehetett,de biztos nem valami állat, mert két lábon futott.



2022. máj. 21. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy goblin volt.
2022. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én már láttam,az utcán éjjel de az elég agresszív volt ezért elfutottunk.
2022. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze. Ott van Jakab Péter vagy Hadházy ákos
2022. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hogyne a tvben
2022. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen, úgy hívták hogy Pumukli
2022. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt mondják létezik, de a másik síkon. De lehet hogy valami miatt átjött erre a síkra. Vagy dimenzióban.
2022. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem,de ha látok elveszem a pénzeszsákját.
2022. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt egy vékony, alacsony szemüveges vöröshajú rajztanárnőm, aki valamiért mindig zöld cuccokban járt. Na őt koboldnak hívtuk a suliban. Az igazi nevére nem emlékszem már.
2022. jún. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad tudar modositó szerek hatasa alatt vezetni. Egyszer én is majdnem elülöttem egy lila koboldot...
2022. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem csak láttam, hanem ettem is! Ja, hogy nem ehető? Akkor csak láttam...
2022. júl. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!