Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet tényleg a fiam volt?

Lehet tényleg a fiam volt?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal nagyjábból 1 hónapja randizgatok komolyabb dolog nem történt eddig,de megbeszéltük hogy lasan magasabb szintre vihetjük a kapcsolatunkat

Na hát a dolog úgy fest hogy még múlt héten egy moziban randiztunk, majd a film után haza kísértem,gyalog indultam a lánytól el , és nagyjából 15 perc séta után láttam egy földön ülő csővesszerű formát az utcában, nem vagyok ijedős és elő ítéletekkel teli ezért nem váltottam át a másik oldara. Mentem ,mentem egész addig mikor is el nem értem a csávót aki minden szó nélkül megragadta az alkaromat és azt mondta: Beszélnünk kell Bence.Mondanom sem kell megállt bennem az ütő....

Az egy dolog hogy hirtelen a semmiből létesitett velem kontaktust,de a nevemet is tudta.

A sokk hatására remegve megkérdeztem: Mit akar? Ő erre azt mondta nyugodjak meg, tudja hihetetlen de röviden a sztori úgy fest hogy a jövőből jött, illetve szökött 2022-be, és hogy a fiam,aki segíteni akar rajtam, hogy az életem a helyes vágányon menjen tovább. Meg akar menteni egy csalódástól, és életem legnagyobb hibájától,ami nem más mint ez a mostani lány akivel egyre szorosabbra fűzöm a viszonyt.

Azt mondta ő akkor mindenképpen megfog foganni amikor először létesítek a lánnyal szexuális kapcsolatot, mindegy mivel védekezünk.És hogy ez elkrülhetetlen,de az már nem hogy ne legyen szex,vagyis ha megakadályozza hogy ágyba bújjunk akkor minden jó lesz,ő nem születik meg és nekem lehetöségem lesz a boldog életre.

Erre olyan dolgokat gondoltam hogy: ez valami jós cs0ves aki lehúzza az embereket,akik vevők a természtetfeletti,scifis dolgokra.

Még mielőtt kinyögtem volna hogy: menj a francba,azt mondta:tudom hogy nem hiszel most nekem,de megvannak azok a dolgok amikkel ezt bizonyítani lehet,tudok minden olyat amiket csak te tudhatsz.És elkezdte sorolni a gyerekkoromból a történeteket amiket még jó magam is már rég elfelejtettem, elmondta hogyan szereztem a hasamon lévö sérülést, korábbi plátói szerelmeim nevét felsorolta akikről soha nem beszéltem senkinek sem,itt már kicsit jobban szemügyre vettem a figurát ,és némi hasonlóságot véltem felfedezni arcának vonásaiban az enyémmel.

Kitért minden f0szságra amiket elképzeltem már sokszor de, megvalósítani soha nem mertem.És bátorított rá hogy higgyem el neki azok nem fognak se nekem,se másnak kárt okozni, jó móka lesz, ha akarom akkor vele együtt kivitelezhetjük.

A szavam elállt a fószertól.Mi a jó édes f$szom? Biztos álmodom gondoltam. Kicsit megis szédültem úgyhogy lehuppantam a földre.

Szívem szerint üvöltöttem volna, kezdtem egyre zavarosabban gondolkodni,próbáltam olyan kérdéseken agyalni amik lebuktatják vagy megfogják, hogy bevallja hazudot.Minden átfutott a fejem onnantól hogy a haverjaim adtak neki pénzt és felkészítették,betanították neki azt hogy mit mondjon hogy meggyőzzön a minden racionalitást felülíró történetéről odáig hogy ez biztos valami kandikamerás új tvshow aminek én leszek az egyik teszt alanya, és az információkhoz a facebook, internet kereséseim alapján jutottak hozzá.

Azt mondta tudja hogy nehéz elhinni de minden igaz az utolsó szóig.És hogy tudja mennyire nehezen létesítek kapcsolatot emberekkel,különösen lányokkal, és hogy mennyire át akarom már élni a testi gyönyöröket egy ellentétes neművel, de a jövőbeli énemért, ezt az áldozatott megkell hozom.

Nem szabad engednem az ösztönömnek,a kissebb veszteséget vállalom hogy a nagyobbat elkerüljem.Nincs más jó út csak ez.

Én összetörtem.A "fiam" látva ezt azt mondta most nyugodtan menjek haza aludjak rá egyet,fontolgassam ezt,és hogy higgye el a legjobbat akarja nekem.

Azóta eltelt jó pár nap. A csávó tegnapelőtt megjelent a házamnál és azt mondta addig nem megy el a környékről ameddig meg nem győz. Mondanom sem kell, az hogy tudja hol lakom nem nyugtat meg.

A sok gondolkodási idő hatására, a kezdeti sokkból felocsúdva arra jutottam hogy nyilván egy ordas nagy átverés az egész és hogy biztos a haverok intézték nekem ezt, mert ilyen nem létezhet.

Az a szilárd elhatározásom hogy legközelebb ha meglátom a csávót,ha még egyszer ide merészel jönni kihivom rá a rendőrséget minden figyelmeztetés nélkül.

Ők talán megtörik és bevallja hogy csaló.


A történet nagyjából ez. A kérdés hogy ti mit gondoltok erről, ki ő, miért van rám kattanva,honnan tud annyi mindent rólam, lehetséges e az idöutazás,vagy csak egy haveri végletekig húzott poénnak vagyok a kárvalotjja?

A történet nagyjából ez. A kérdés hogy ti mit gondoltok erről, ki ő, miért van rám kattanva,honnan tud annyi mindent rólam, lehetséges e az idöutazás,vagy csak egy haveri végletekig húzott poénnak vagyok a kárvalotja?



2022. jún. 2. 14:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kárvalot vagy.
2022. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Tegyük fel hogy minden tényleg így történt.

Szerintem egyfajta negatív entitás "támadása" lehetett, aki a hajléktalanon keresztül közvetlenül, vagy közvetve szólt.

2022. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
Időutazás lehetséges. Írd be a Google keresőbe:A világ titkai. Ott írnak hasonló igaz történeteket. Van aki a múltból van aki a jövőből jött. Ki tudja mi van a nagy univerzumban, senki.Kérdezz rá a haveroknál, és a reakcóból rá jössz, ők állnak a háttérben vagy sem.
2022. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Hmm... én azt gondolom, hogy... mondanám, hogy jó a fantáziád, de annyi hasonló filmes klisé van ilyen sztorikkal, hogy inkább nem is mondok semmit.
2022. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz tőle olyat amit csak te tudsz, de a barátaid/rokonaid nem.
2022. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%

Hát van más opció is: Ő volt Isten.

Nem hasonlított véletlen Jézusra? Én évek óta úgy hiszem, hogy Jézus egy magyarul is beszélő időutazó, aki épp visszatérőben van.

Ha kizárjuk az időutazásos opciót és azt, hogy a haverok lefizették, hogy átvágjon, akkor valószínűleg vagy valami Isteni eredetű lény volt vagy valamiféle démonszerüség, aki beléd lát. vagy egy csöves, aki hagyta, hogy megszállja egy démon vagy ördög vagy pedig Jézus.

De ha időutazó volt is... mi van a paradoxonnal? visszajön a múltba és megakadályozza a saját megszületését, akkor ki fog visszajönni a múltba, hogy megakadályozza a megszületését?

Vagy esetleg mindkettő igaz lehet. Ha valami csoda folytán előidéz egy ilyen időparadoxont, talán nem is szűnik meg létezni csak az időn kívülre kerülve egyszerre fog létezni minden időben. De akkor a meg nem született fiad lenne maga isten.

A fejem belefájdúl a paradoxonokba. Inkább dugd meg a csajt, aztán ne agyalj ezeken a dolgokon.

Esetleg lehetett egyfajta hallucináció is. A tudatalattid megtestesítője. Látta más is a pasast? na ugye, hogy nem. csináltál róla fényképet? Fogadok, hogy nem, pedig teljesen normális dolog szelfizni a gyerekünkel.

A tudatalattid nem akarja, hogy közelebb kerülj a nőhöz, mert az agyad már kiszámolta, hogy ez egy kőkemény mérgező kapcsolat lesz, hiszen semmi közös nincs bennetek Bence! Csak egy fantáziaszüleménnyel beszélgettél. dugd meg a csajt, aztán jól

van az úgy. Nekem is lett gyerekem az első kapcsolatomból és köszöni szépen, jól van. nem időutazó, de nagyon okos. Én bedobnám a lompost a helyedben Bence!

2022. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

..persze mert mindenben istent jézust s démont kell látni. muszáááály....


sztem fotózd le s kérdezd meg a lányt h ismeri, az exe volt stb.

2022. jún. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%

vagy ugye keress más nőt.

de ugyan mi rossz ha az ugynevezett fiad él???

elmondta h neki miért rossz h megszületett? mert csak azt mondta h neked lesz rossz.

tehát ezt kérdezd meg tőle. mert amugy mindenki önző.

2022. jún. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%

meg most miért is lesz rossz az életed???

tehát ha nem tudod megcágolni h totál ismer akk kérdezd h miért lesz neked rossz vagy h neku miért lesz rossz.

gondolkodj!

2022. jún. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Ezek szerint nem sikerült megakadályozni a megszületését hiszen visszajött. Amugy meg kamu nincs időutazás. Az életed pedig boldoggá tehette volna ha megnézi a lottószámokat időutazás előtt és elmondja neked.
2022. jún. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!