Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan ismerjük fel a paraztik...

Hogyan ismerjük fel a paraztikus entitásokat?

Figyelt kérdés

2022. júl. 2. 00:09
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%

Belőlem is eltünt a fény de kezdem visszahozni..

Mindig utat mutatott csak én làzadtam..mondta szakember kell de én őt akartam szakembernek..bár nem néztem volna ki belőle ezeket..

Rossz entitàs meg a minden előre megvan irva.. "csak ne legyen olyan buta mint az anyja" aztàn a kik fognak segiteni meg a forditott pszihologia.. aztán a kutatàsban elvesztettem magamat..most majd sok pénzért visszahozhatom a régi magas rezgésem meg fényem..mert nem vagyok rossz ember és rossz anya -csak curva nehéz volt egyedül depisen traumàkkal bàntalmazàsokkal félelembe gyerekeket nevelni..de màr nem félek màr nem érdekel ki mit gondol.. én tudom nem vagyok rossz

2022. szept. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
81%
Bár én hiszem hogy ő sem az..csak utat mutatott hagyta hogy sajàt kàromon tanuljak járjam ki az élet iskolájàt
2022. szept. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%

Más szemében a szálkát is meglátja, a sajátjában a gerendát sem.


Nem tettszett hogy kifiguráznak még negativabbà gyülölködöbbé tett..és eltünt a fény a szememből .az életet okoltam meg hogy eltünt az àrtatlan énem (megrontottak)aki mindig mindenkibe bizott nemvolt kicsapongó rideg hideg lett..jégvaràzs ..és csak a hivó szót kerestem..de a végén sosem engedte hogy elhiggyem hogy lehet szép is ez igy volt 3szor vagy többször és mindig feladtam..

Odaédesget ellök..nem tudom màr melyik az igazi énje de az enyém tudom melyik..majd talàn a szaki megmondja melyik az övé..mindenesetre én elengedtem mindent..aki nem keres annak nem hiànyzok a környezet mindig mondta mindig lebeszélt de most kell elengedni mert nem akarok meghalni..beteg lenni..

Eltűnt a fény

Magadra hagy

Hogy a nagy sötétben megtaláld ki vagy


Magamra hagyott és megtalàltam ki vagyok voltam..

2022. szept. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!