Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A vita, veszekedés vonzhatja...

A vita, veszekedés vonzhatja a szellemeket, egyéb entitásokat?

Figyelt kérdés

Ezt halál komolyan kérdezem.Csak az válaszoljon aki érdemben hozzá tud szólni.


Valamint mi a helyzet a szexszel?


2018. júl. 19. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Érdemi hozzászólás következik: nem, mivel nincsennek szellemek. Nem tudom mit értesz azon, hogy entitás, de tartok tőle, hogy tulajdonképpen azon is szellemeket. Ez esetben az érdemi hozzászólásom második része: nem, mivel nincsenek ilyen entitások.
2018. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
55%
Szia! Nincsenek szellemek, se ördögök, se angyalok stb.stb...ezen nem kell tovább gondolkozni és így félni sem. :-)
2018. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem célek, sőt be szeretném őket vonni😆
2018. júl. 19. 11:50
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Ami nincs azt hogy vonnod be?
2018. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz.Nem ugranál be?
2018. júl. 19. 12:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát végülis entitás vagyok, de vitába veszekedésbe nem szeretek belefolyni.


A szex más tészta, ott hajlandó vagyok kompromisszumokra :)

2018. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
A veszekedés negatív energiát szabadít fel, ami vonzza az ártó entitásokat, szellemeket.
2018. júl. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvileg egy együttlét után egy démoni szeretővel (Egy démon, akit kedvedre alakíthatsz külsőleg a képzelő és akarat erőddel, csak te látod, és érzed fizikailag stb.) az emberi szex egyáltalán nem lesz már kielégítő. :)
2018. júl. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!