Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttam egy tündért! Elhiszed?

Láttam egy tündért! Elhiszed?

Figyelt kérdés

Voltam ír országban nyaralni 1 hetet.2 nap alatt egy furcsa dolog történt.

Gyönyörű dimbes dombos vidéken nyaraltunk,körben erdővel,szép tóval folyókkal stb.Szóvak gyönyörű hely volt.

Egyik este éppen mentem haza felé,ugyanis ki ugrottam sétálni egy kicsit.Már sötét volt.Énekelgettem,mert jó kedvem volt,megtanultam egy ír dalt.Na mindegy a lényeg,hogy egyszer csak ilyen zene szót hallottam meg a közelből.Egy embert sem láttam,mentem a hang irányában és egy szép tisztásra értem ki,mert onnan hallottam a hangokat.Egyre erősebben és tisztábban,tudtam 100%-ra hogy onnan jön.Azt hittem valami esti buliba csöppenek,de mire átvágtam gizen-gazon,és kiértem a tisztásra,abban a pillanatban a zene abba maradt.Mint amikor hirtelen lekapcsolod a rádiót.Ami érdekes még hogy a tisztáson a teljes sötétségbe,és szinte csak a hold világított két apró színes pontocskát láttam repkedni.Úgy repült mint valami lepke,össze vissza de mégis ilyen szépen.Egyik világos zöld volt másik sárga.Gyönyörű színük volt.

Feléjük szaladtam,de érdekes módon akkor elkezdtek távolodni,és berepültek a fák közé

Szóval szerintem tündér volt.Vagy léteznek éjszaka világító lepkék?De az is érdekes,hogy a lepke az nem repül el ha meglát egy embert,ugyanúgy röpköd.

30-as évek elején járó felnőtt ember vagyok,nem nagyon hiszek a természetfelettiben,de ez most engem nagyon megfogott.

Mikor visszaértem a szállásra,a feleségemnek elmondtam mi történt.Ő csak nevetett először,mondta hogy biztos csak valaki szórakozott,bekapcsolta nekem a zenét majd hirtelen le.De a két pontra már ő sem tudta a választ,és csak annyit mondott hogy az írek eléggé hisznek a tündérekben,mert korábban beszélgettünk pár falusival,és az idősebbek mondták hogy az egy nagyon ritka alkalom amikor egy ember lát egy tündért,de sosem fogja elfelejteni egész életében.Volt a beszélgetésnél 2 ember,ők is láttak,de még fiatalabbik korukban.

Vélemény?Nem azt kérdeztem mit láttam,mert tudom hogy mit!

Csak kiváncsi vagyok a ti véleményetekre!


2010. szept. 23. 20:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
59%
Hát ez nekem nagyon zavaros.
2010. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2010. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%
A természet lények rengeteg formában jelenhetnek meg a kicsi fényes pontok, melyek lassan, vagy cikázva-táncolva erős fénnyel röpködnek azok is a tündérekhez tartoznak, Nagyon ritkán lehet a mesekönyvekben ábrázolt tündér lényeket látni. Ők hamarabb megérzik az embert és mivel nem vagyunk kellően tiszta energiájuak ezért átalakulnak, majd bújdosnak előllünk. A szentjános bogár fénye nem olyan erős és nincs olyan misztikum a levegőben, mikor tündért láthatunk fényes pontként, vagy kis repkedő lepke szárnyú lényként...egyszerűen megérzi az ember, hogy valami más amit lát....nem állat...
2010. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%

Én hiszek neked:)

Biztos jó élmény lehetett.

2010. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

sziasztok.köszönöm az értelmes kommenteket!jöhetnek még :)


hát tényleg szép látvány volt.nem állítom én sem 100%-ra hogy tündérek,de a falusiak nagyon erősen hittek ebben :)

lehet tényleg valamilyen bogár volt,bár nem tudom hogy azok félnek-e az embertől.de ez a zenére akkor sem magyarázat!

egyszerre volt az egész kicsit félelmetes és csodálatos érzés.bárcsak átélhetném újra.

a zenéről elfelejtettem írni,mégpedig tényleg mintha valami fúvós hangszer lett volna,vagy esetleg hárfa.nem tudom,nem értek túlzottan a hangszerekhez,de gyönyörű volt a hangzása és olyan megnyugtató!ehez még hozzá tett a szép holdban ragyogó táj is!

kár hogy már a modern világunkban,nem hisznek ebben,valamennyire érthető is,mert nem mindennap lát tündért az ember,de akkor is...

2010. szept. 23. 23:52
 16/25 anonim ***** válasza:
Szép és érdekes sztori.Utolsó előtti honnan tudsz ilyeneket az ilyesmikről?
2010. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy elhiggyem-e amit írtál. De komolyan mondom, hogy annyira jó volt elolvasni. Belegondoltam, hogy milyen lenne, ha velem is megtörténne ilyen dolog. Jó érzések fogtak el.:) De én úgy vagyok vele, hogy bárcsak léteznének ilyen lények. Akkor nem lenne ennyire monoton és unalmas az emberek élete. Bízom benne, hogy ha tényleg láttad azokat a valamiket Ír országban, akkor azok nem mindennapi dolgok voltak!:)
2010. szept. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Elhiszem.

Én is felnőtt ember vagyok, de a tündérekben hiszek. És szerintem ez jó dolog - nem ártok vele senkinek, az én hétköznapi életem viszont megszépíti. Igaz, én gyerekkorom óta benne éltem a mítoszok és legendák világában, na az ír tündérek megmaradtak bennem.


Ráadásul, ahhoz képest, hogy Írország katolikus, nagyon erős a tündérhit.

2010. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugytudom h sok legenda szol tunderekrol es manokrol az eszak europai orszagokban,de en irigyellek ha tunder volt ha nem... szivesen megneztem volna en is :)
2010. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem.
2010. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!