Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan észlelik a szellemi...

Hogyan észlelik a szellemi lények a fizikai világot?

Figyelt kérdés

2022. szept. 3. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, nem voltam még szellemi lény. Vagy ha voltam is, nem emlékszem semmire abból az időszakból.
2022. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Úgy mint te a szellemi világot.
2022. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Grimfox ***** válasza:
72%
Aminek van szellemi vetülete, azt ők is észlelik, de a fizikai anyagot magát csak olyasmi észleli valamennyire, aminek van olyan része, ami "fizikai". Általában az alacsonyabb rendű, és nem kifejezetten kellemes szelleni lényeknek van ilyen kvázi fizikai vetülete.
2022. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Eleve mi az a “szellemi lény”? Mit takar?

Mert elhunyt embert biztos nem

2022. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Ezt senki sem tudja megválaszolni, de még azt sem, hogy létezik egyáltalán ilyen. Ez mind csak fantázia, innentől kezdve értelmetlen a kérdésed.
2022. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Szerintem elég szembetűnő, hogy nem a Természettudományok kategóriába tettem fel ezt a kérdést, hanem ide. Itt pedig ennek a kérdésnek van létjogosultsága. Pont.
2022. szept. 3. 21:55
 7/10 anonim ***** válasza:

#3. Írtad: "fizikai anyagot magát csak olyasmi észleli valamennyire, aminek van olyan része, ami "fizikai"


Tudsz ezekre példát mondani vagy jobban elmagyarázni? Köszi!

2022. szept. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#3. Például egy asztrállénynek valamennyi fizikai része? Amennyiben igen, hogyan lehetséges ez, hogyan lehet elképzelni?
2022. szept. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Grimfox ***** válasza:
100%
Amennyiben olyasmi az erőforrása, ami a fizikai szintről származik, kell hogy legyen olyan része, ami fizikai. A fizikai szint legmagasabb fokát, ami határos az asztrálissal általában éterinek nevezik. Amolyan átmenet. Ami szellemi lény, de van valamennyi fizikai kiterjedése, az vagy ideiglenesen, vagy állandóan rendelkezik valamennyi éteri testtel. Összesen egyszer láttam ilyet, szóval nem tudom megmondani, milyen gyakori. Azt sem tudom, hogy amit láttam csak ideiglenesen, vagy állandóan rendelkezett ilyen testtel. Csak tippelem, hogy állandóan, mert nem valami magasabb szintű, fejlett szellem volt. Mivel a rothadás volt az erőforrása, azaz amolyan dögevő jellegű volt, ezért kellett neki az éteri test. Konkrétan látható volt egyfajta sziluett, mint amikor a levegő torzul a melegtől.
2022. szept. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9. Köszi. Erre a kérdésre tudsz válaszolni?

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__118..


Vagy vki?

2022. szept. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!