Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek Chucky baba...

Szerintetek Chucky baba nagyon vicces? Vagy inkább félelmetes? Mit csinálnál ha ilyen babát kapnál??

Figyelt kérdés
2022. szept. 8. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Elégetném.

Remélem tudod, hogy mindenképpen megöl. Én a helyedben nem babusgatnám.

2022. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem félek tőle
2022. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Alapból utálom a babákat, menne a kukába.
2022. szept. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Amióta látta a Játékszer filmet kb 12 évesen azóta utálom... Most 29 vagyok. Szóval minimum betonba öntöm, de inkább valami fémmel kéne, hogy ne tudjon mozogni, elvenném az összes kését, a borotva késre kifejezetten figyelve. Hét lakatot rá, amibők kettő mágikus, és a szuka barátnőjét is távol tartanám tőle valami átokkal, és magamról is, és hogy hagyjanak engem békén. :D Amúgy nem félek tőle. :D
2022. szept. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Az a neve, hogy chucky. Már gyerekként is úgy voltam vele, hogy ez addig vigyorogna, meg nevetgélne, amíg én kapnám meg játéknak. Aztán csak utána jött a harcművészetes karrierem... szóval.. félelmetes? Egy baba, amit csokikának hívnak? Ja...., rettegek...
2022. szept. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem félelmetes xd


De Annabellet jobban szeretem. Őt elfogadnám. (Nem az igazit, másolatot xd)

2022. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fejberúgnám
2022. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem bűnronda, mindig utáltam a babákat. Mondjuk a legjobban az taszít, ami megpróbál valódi csecsemőt imitálni. Egy baby born-tól a hideg kiráz, míg egy Barbie-val semmi gond. Ezeket a régies babákat, mint pl. az Annabelle is csak simán rondának találom. Ha kapnék egy olyat, szépen becsomagolnám és elküldeném anyósomnak :D
2022. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nővérem nagyon félt tőle. Szerintem a mai napig is.
2022. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a film horror-vígjáték. Tehát vannak félelmetes és poénos jelenetei.
2022. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!