Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Eugene Otto babája tényleg...

Eugene Otto babája tényleg életre kelt? Tényleg létezik voodoo?

Figyelt kérdés

Robert baba,amit elátkozott egy jamaikai komornyik egy voodoo szertartással. Most viccen kívül. Ez lehetséges?

Biztos ismeritek Chuckyt,a Gyerekjátékból,az is Robert babán alapul. Persze az csak egy film,viszont a többi nem az. Igazság szerint én nagyon szkeptikus vagyok ilyen témákban,eleinte csak olvastam róla,majd elég mélyen belemerültem,most pedig nem tudom,mit higgyek.

Tehát tudományosan meg lehetne cáfolni,hogy az egész kitaláció,vagy valóban megtörtént?



2016. okt. 10. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Persze, hogy igaz. Ez mindennapos dolog.
2016. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni,hogy nem kérek trollkodó kommenteket. És ha lehet,a kérdésre kéne válaszolni. Köszönöm.
2016. okt. 10. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Így van, trollok ne jöjjenek ehhez a komoly kérdéshez, köszönjük.
2016. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
hát nem tudtad h a toy story valós dokumentumfilm?
2016. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

"jamaikai komornyik"


Nahát, ez számomra két olyan szó, amiről azt hittem, sosem fogom egymás mellett látni őket.

2016. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Egy csipetnyi off:

[link]

Ezt megfogadva nem kapsz enni!

.

A kérdéshez:

[link]

.

Legközelebb kérj tudományos magyarázatot Spongyabob létére, netán kitalációjára!

2016. okt. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Képzeljétek, facsartam citromot amit beleöntöttem a 2 literes szén-dioxiddal dúsított természetes ásványvizembe és tök incsi-fincsi meg már majdnem megittam a felét és kb 30 perce csinálhattam, slácok, mit szóltok ehhez?:D
2016. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!