Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Veletek milyen valós szellemje...

Veletek milyen valós szellemjelenések történtek?

Figyelt kérdés

Hozom a saját történetem, még a télen történt. Karácsonyra kaptam egy eredeti 19. századi ruhát, eredeti állványával (gyűjtő vagyok, érdekel mindenféle régi dolog). Minden éjjel kopogtatás, kaparászás és léptek hangját hallottam. Az I-re az tette fel a pontot mikor konkrétan megérintett. Határozottan éreztem hogy megfogta a lábam mert teljesen ébren voltam.

Azóta egy múzeumba került a ruha és itthon is megszűnt minden ilyen tevékenység. Sokáig nem hittem ebben komolyan, de ez a tapasztalat megváltoztatta a gondolkodásom.


2022. szept. 16. 05:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Értelmetlen a kérdés. Ha szellem, akkor nem lehet valós.
2022. szept. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én olyan valós szellemjelenést tapasztaltam, mint amilyen befogadó rasszizmust, állatbarát állatkínzást és sós édességet.
2022. szept. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Ismerőseim szellemesnek tartanak.
2022. szept. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
3 - Hát, ha ez volt a legjobb poén, amit be tudtál írni, akkor pedig nem vagy az...
2022. szept. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, a ruha eredeti tulajdonosa látogatott meg. Ez nem vicc, van ilyen. Ezért nem szabad semmi régi dolgot venni, mert kitudja kié volt, és lehet ragaszkodik hozzá. A férjem szereti a régi bútorokat, szokott venni bolhán komódokat, asztalokat, lámpákat, könyveket stb. Volt egy két tárgy, amitől nagyon rosszul éreztem magamat. Volt valami negatív energiája, nehéz ezt így el magyarázni.
2022. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

5 - "Ez nem vicc"

Hát pedig röhejes :D A középkorban még nem nevettek volna ki érte.

2022. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!