Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért pont most jelent meg...

Miért pont most jelent meg annyi év után a Nagyanyám lelke? Lehetséges, hogy nem is Ő volt?

Figyelt kérdés

Nagymamám 8 éve hunyt el, 79 éves korában. Nem voltunk túlságosan szoros kapcsolatban, de megviselt a halála.

Nem igazán hittem eddig a természetfeletti dolgokban, szellemekben, de tegnap délután ez teljes mértékben megváltozott.

Ma este 6 óra körül értem haza munkából, amikor beléptem a lakásba, néhány másodpercre előttem állt a Nagymamám, abban az állapotban, ahány évesen elhunyt.

Teljesen lefagytam, földbe gyökerezett a lábam, nem akartam elhinni, hogy ez velem megtörténhetett. Még most is a hatása alatt vagyok.

Szerintetek mit szeretett volna közölni, amiért ma megjelent nekem? Egyáltalán ő volt, vagy valamilyen más természetfeletti lény akarta neki kiadni magát?



2022. szept. 27. 00:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem lehetséges, hogy egy picikét fáradt voltál és bevillant a képe?


Mindennapos dolog, ha fáradt vagy eléggé akkor random dolgok amikre gondolhatsz esetleg komolyabban a szemed előtt megjelenhetnek.

2022. szept. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 hosszúhajú ***** válasza:
44%

vannak akik már láttak szellemeket, miért ne?

és hogy mit akar üzenni? vallásos vagy? talán azt hogy ne feledd, fordulj hozzá ha gond van.

2022. szept. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

"mit szeretett volna közölni"

Ugye, ezt a kérdést nem gondolod komolyan, hogy nekünk kéne kitalálni, mi az, amit nagyanyád lelke akart mondani neked?

2022. szept. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%

Lehetséges, de valami célja kellett hogy legyen.

Inspirálni téged valamire, ilyesmi.

2022. szept. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

"Lehetséges, de valami célja kellett hogy legyen"

Ha hiszel a szellem látható (anyagi) megjelenésében, akkor tudnod kell, hogy nem csupán jóindulatú szellemek léteznek.

Ennek alapján 50% az esélye annak, hogy ártó szellem akart megkörnyékezni.

Ha nagyanyád szellem jóindulatúan közölni akart volna veled, ott és akkor megteszi.

Az "akarok mondani valamit neked", aztán örök csend nem jelent komoly dolgot.

2022. szept. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Morzsi007 ***** válasza:
93%
Mással is előfordult már, hogy megjelent neki valaki, nem akarok szkeptikus lenni, de nehezen hiszem el, főleg úgy, hogy nekem senkim nem jelent még meg, pedig az elmúlt 10 évben igen közeli hozzámtartozóim hunytak el, nem egy ember, hanem 7.
2022. szept. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Általában nem jelennek meg, de ha megtennék, akkor sem látnánk őket, mert az emberek nagyon nagy többségének nem működik a harmadik szeme, vagy nincs elég magas szinten megnyílva, vagy nincs elég "energia" a tobozmirigyben hogy láthassa a jövő menő szellemeket.


Valószínűleg ennyi idő után nem az "ittmaradt" lélek köszönt be, viszont azt sem gondolom hogy negatív jelenés.

Ez egy szubjektív, az illetőnek szóló üzenet volt szerintem, amit a "rokonai" küldtek. A "nagyi" csak egy szerepe volt annak a léleknek, és a "nagyi"-nak csak emberként számunkra van jelentősége.

Csak tippelek, de üzenheti azt a lélek ezzel, hogy visszatér-visszatért egy családtagként leszületve, üzenheti azt hogy jó úton jársz, bíztat, vagy kutatásra inspirál.


Azoknak, akik valamelyest eleve nyitottabbak a spiritualitásra, szoktak lenni egyéb jelenségek, pl sötétben elhunyt szemmel villódzás néha, testen kívüli álmok, repülés a város felett pl, alvásparalízis, néha ijesztő valósághű álom ami a szobában játszódik, aura érzékelése, mások hangulatainak érzése, stb, stb. Nem feltétlenül, de ilyesmik néha jelentkeznek.

2022. szept. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Ilyenek a lelkek, szellemek: csak úgy a semmiből, hirtelen megjelennek, nem mondanak semmit, és persze csak Te látod őket. Borzasztóan frusztráló szokás!
2022. szept. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy EVP-t
2022. szept. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 Ahhoz nem kell speciális készülék?
2022. szept. 27. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!